Товари для немовлятОртопедична подушка для новонароджених "Метелик" в коробці J2302

Для профілактики і лікування кривошиї. Для малюків з 28-го дня життя і до року. Наповнювач: холофайбер. Наволочка: бавовна. Розміри: 320 * 240 * 80 мм Ортопедична подушка для новонароджених..

140 грн.

Подушка ортопедична для немовлят ТОП-110, Трівес (Росія)

Опис: конструкція ортопедичної подушки розроблена для правильного розвитку шийного відділу хребта у маленьких дітей, враховуючи їх анатомо-фізіологічні особливості подушка дбайливо підтримує ..

279 грн.

Подушка-обмежувач для новонароджених

Для фіксації положення дитини під час сну. Матеріал наволочки: жакардова тканина. Розміри: висота валиків 205 * 245 * 10 мм Спеціальні валики на липучках, які дозволяють покласти дитину на ..

299 грн.

Ортопедична подушка дитяча Bimbo P501

Застосування: Особлива ергономічна форма вирівнює шийний відділ хребта, забезпечує правильну циркуляцію крові і оптимальний теплообмін Рекомендується дітям для правильного розвитку і комфор..

155 грн.


Товари для немовлят

Ортопедична подушка для новонароджених: як правильно вибрати?

Новонароджені діти прекрасні, але ранимі й уразливі. Їх м'язи не сформовані і дуже слабкі. Незважаючи на це, дитина щодня дуже сильно напружує і обтяжує саме шийний відділ: він тягнеться до грудей матері, його носять у вертикальному положенні або викладають на животик. Безсумнівно, завдяки цьому його м'язи зміцнюються, але їм потрібен повноцінний і якісний відпочинок. Саме тому, вченими були розроблені подушки для новонароджених.

Перші місяці свого життя малюк спить близько 20 годин на добу. Тому кожен турботливий батько піклується про комфорт малюка під час сну і замислюється про покупку ортопедичної подушки.

Головне завдання такого виробу - підтримка шиї і голови під час сну в правильному положенні. Завдяки правильній підтримці скорочується навантаження на шийний відділ і нормалізується кровообіг всього організму.

Якщо ваша дитина цілком здорова, то можна не турбуватися до 2-х річного віку. Сьогодні існує ряд причин, за якими купити подушку для новонароджених просто необхідно. Таке пристосування для сну потрібно при:

 • Кривошиї.
 • Пошкодженні шийних хребців.
 • Нерівній голові.
 • Родовій травмі.
 • Підвищеному або зниженому тонусі шийних м'язів.

Сучасні, різноманітні подушки для новонароджених

Ортопедичні вироби мають різну форму:

 • Метелик. Такий аксесуар сприяє правильному формуванню черепа. Його призначають при пологових травмах, кривошиї та при ранніх стадіях рахіту.
 • Похила подушка. Такий вид використовують при частій відрижці малюка.
 • Для купання. Вона виконується з непромокаючого матеріалу. Її використання дозволено в той період, коли дитина вже вміє тримати голову.
 • Позиціонер. Аксесуар легко фіксує тіло новонародженого. Таким чином він допомагає підтримувати правильне положення тіла малюка. Призначається при м'язовій дистонії.

Вибираючи виріб, особливу увагу необхідно приділяти наповнювача. Сучасні виробники не використовують: пух і перо. Це пов'язано з тим, що ці матеріали сильно алергенні.

Сьогодні в Києві і по всій Україні можна купити вироби з:

 • Латексу. Ідеальний матеріал для дитячих аксесуарів. Латекс безпечний, за ним легко доглядати і він не викликає алергічні реакції.
 • Синтепон. За своїми характеристиками він дуже схожий з латексом. Єдина відмінність, синтепон менш довговічний.
 • Силікон. Цей матеріал пружний і не викликає алергічних реакцій, добре пропускає повітря.

Незважаючи на наповнювач, хороша ортопедична подушка повинна мати поверхню з натурального волокна. Це може бути льон або бавовна. Не варто хвилюватися на рахунок забруднення, виріб чудово піддається прання та сушіння, але не під прямим джерелом тепла.

Перед покупкою, обов'язково проконсультуйтеся з педіатром і ортопедом. Тільки лікар зможе сказати, чи необхідна вашій дитині таке придбання. Впевнені, що професійні пристосування для відпочинку допоможуть не тільки вашому чаду, а й вам відпочивати і набиратися сил! Телефонуйте і замовляйте модель будь-якого виду.