Ваги, аналізаториВаги підлогові Beurer GS 10 (black)

Стильні дуже тонкі підлогові ваги з максимальним навантаженням 180 кг. Ваги призначені для вимірювання маси тіла людини. Технічні характеристики:Призначення Вимірювання ваги людини Максимальн..

999 грн.

Діагностичні ваги BF 195 LE

Особливості: Витончений круглий РК-дисплей з синім підсвічуваннямСучасне обрамлення Висота цифр: 28 мм Платформа з міцного скла Визначення ваги тіла, жирової маси, маси тканинної рідини, м'яз..

2149 грн.

Діагностичні ваги BF 220

Особливості: Базова модель діагностичних ваг; Індикація калорій, швидкості активного і основного обміну речовин; Збільшена платформа зі скла товщиною 8 мм; Великий сучасний екран з синім підс..

2099 грн.

Діагностичні ваги BF 530

Особливості: Скляні діагностичні ваги з елегантним обрамленням Сучасні сенсорні кнопки РК-дисплей з білим підсвічуванням Основний обмін речовин і активний обмін речовин у калоріях Автоматичне..

2199 грн.

Діагностичні ваги BF 600 PURE Black

Інноваційні підлогові ваги Beurer BF600 Pure black з бездротовим підключенням до смартфону або планшету. Завдяки технології Bluetooth® low energy результати вимірювань і дані про ваші фізичні..

2859 грн.

Діагностичні ваги BF 600 STYLE

Інноваційні підлогові ваги Beurer BF600 Pure black з бездротовим підключенням до смартфону або планшету. Завдяки технології Bluetooth® low energy результати вимірювань і дані про ваші фізичні..

2859 грн.

Діагностичні ваги c великим дисплеєм і синім підсвічуванням BF 180

Техніка включення Quick-StartІнтерпретація даних немає Калорії: активна витрата / базова витрата тактак Індикація частки внутрішнього жиру,% 0,1 Ціна ділення 100 г Індикація частки тканинної ..

2129 грн.

Електронні діагностичні ваги Beurer BF 710 TURGUOISE

З діагностичними вагами Beurer BF 710 з Bluetooth Smart і додатком "Beurer BodyShape" досягти своїх цілей в контролі ваги і фітнес параметрів стало легко і просто. Їх можна використовувати у ..

2499 грн.

Кухонні ваги Beurer DS 61, (Німеччина)

Сучасні дієтологічні ваги - розумний помічник в збалансованому харчуванні, приготуванні корисних і низькокалорійних страв; Розрахують калорійність страви шляхом додавання енергетичної цінност..

3319 грн.

Кухонні ваги Beurer KS 19 Sequence, (Німеччина)

Кухонні ваги з якісним фотопринтом. Соковите зображення ягід малини виглядає дуже яскраво і красиво. Ваги органічно вписуються в дизайн будь-якої кухні, платформа з міцного розжареного скла з..

1179 грн.

Монітор ключових параметрів тіла BF511 Omron

Визначення маси тіла; Визначення індексу маси тіла за індивідуальними параметрами; Вимірювання і графічне відображення загального вмісту жиру; Визначення маси скелетних м'язів; Індексне відоб..

5901 грн.

Монітор ключових параметрів тіла OMRON BF 212

Опис: - Прилад клінічно апробований; - Ваги призначені визначення маси тіла, частки жиру в організмі, частки вісцерального жиру, індексу маси тіла; - Високоякісні електроди з полірованої нерж..

2628 грн.