Протипролежневі колаКоло від пролежнів підкладне гумове, 35 см

Протипролежневі кола використовуються для запобігання пролежнів у лежачих людей. Коло оранжевого кольору нагадує гумову камеру, накачану повітрям. Надувається ротом або велосипедним насосом і..

299 грн.

Коло від пролежнів підкладне гумове, 40 см

Протипролежневі кола використовуються для запобігання пролежнів у лежачих людей. Коло оранжевого кольору нагадує гумову камеру, накочену повітрям. Надувається ротом або велосипедним насосом..

299 грн.

Коло від пролежнів підкладне гумове, 45 см

Протипролежневі кола використовуються для запобігання пролежнів у лежачих людей. Коло оранжевого кольору нагадує гумову камеру, накачану повітрям. Надувається ротом або велосипедним насосом..

299 грн.


Протипролежневі кола

Пролежні — рани, які виникають внаслідок тривалого здавлювання шкіри. Найчастіше вони з'являються у лежачих (сидячих) людей в області спини, сідниць і попереку. Зустрічаються пролежні і в інших місцях: на ліктях, колінах, голові. Вони приносять багато незручностей як для хворого, так і для тих, хто за ним доглядає.

Полегшити стан людини можна, якщо купити коло від пролежнів — засіб по догляду за людьми, які тривалий час змушені дотримуватись постільного режиму. Виріб нагадує рятувальний круг і забезпечує надійну підтримку проблемної ділянки тіла. Виготовляється з медичної гуми, тому не викликає алергічних реакцій. Наповнюється повітрям ротом або за допомогою звичайного насоса.

Кожна модель має всередині отвір, тому помістити хворого можна так, що проблемна ділянку перебуватиме в «підвішеному стані», не контактуючи з ліжком. Завдяки такій формі, тиск на пошкоджену ділянку зводиться до мінімуму, а це в свою чергу дозволяє нормалізувати приплив крові до м'яких тканин.

Види кіл від пролежнів

Їх поділяють на кілька видів залежно від розмірів.

  • Маленькі — вироби діаметром 35 см. Їх купують для профілактики пролежнів в області голови, рук, колін.
  • Середні — найбільш затребувані моделі. Підкладний засіб має діаметр до 40 см і підходить для будь-яких зон.
  • Великі (45 см) — медичні моделі, розраховані на людей з великою вагою.

Надувний круг обов'язково підкладають під простирадло.

Цей профілактичний засіб не вимагає спеціального догляду. Щоб він залишався чистим, досить регулярно промивати його теплою водою з милом. Після використання потрібно просушка і зберігання в сухому місці.