Сині лампиСиня лампа BactoSfera MININ MULTIFIX, Україна

Синя лампа BactoSfera MININ MULTIFIX - популярний фізіотерапевтичний засіб домашнього користування та найвідоміший в народі прилад для лікування сухим теплом за допомогою електричного світла...

570 грн.

Синя лампа BactoSfera MININ PORTABLE, Україна

Синя лампа BactoSfera MININ PORTABLE - популярний фізіотерапевтичний засіб домашнього користування і найвідоміший в народі прилад для лікування сухим теплом за допомогою електричного світла...

590 грн.

Синя лампа «Класика» з великим відбивачем Праймед

Дія синьої лампи грунтується на унікальніому впливові синього спектра світла на людський організм. Вже давно люди відзначили заспокійливу дію синьої лампи на організм людини. Сучасні технолог..

369 грн.

Синя лампа «Модерн» Праймед

Дія синьої лампи грунтується на унікальній дії синього спектра світла на людський організм. Уже давно люди відзначили заспокійливу дію синьої лампи на організм людини. Сучасні технології дали..

349 грн.

Синя лампочка для рефлектора Мініна Праймед

Синя лампочка на 60 Вт для рефлектора Мініна. Потужність 60 Вт..

89 грн.


Сині лампи

Рефлектор Мініна - запорука ефективного лікування

Апарат розробили в 1891 році, але його популярність і ефективність відома багатьом в сучасному світі.

Даний прилад має дуже просту конструкцію. Він складається з абажура, виготовленого з металу, лампи розжарювання, має синій колір. Позаду випромінювача розташований рефлектор з дзеркальним покриттям. Завдяки цьому відбивачу, посилюється концентрація і забезпечується напрямок світла і тепла.

Лікувальний ефект даного приладу полягає в тепловій дії світлових хвиль на необхідні ділянки тіла. При випромінюванні тепла, і правильному застосуванні, в організмі пацієнта відбуваються біохімічні реакції. В результаті прискорюється обмін речовин і одужання в цілому.

Для приладу можна використовувати і звичайні лампочки. В такому випадку ви піддаєтеся небезпеці, зокрема ризикуєте отримати опіки. Фахівці рекомендують використовувати саме синю лампу. Вона більш дбайливо ставиться до шкіри, не так сильно її нагріває, але при цьому дуже ефективно прогріває тканини всередині.

Якщо говорити простою мовою, то при тривалому використанні, звичайна лампа може викликати опік на шкірі. Синя ж колба запобігає цьому негативному впливові та тільки позитивно впливає на організм людини.

Інфрачервоне випромінювання + сухе тепло - саме сукупністю цих складових гарантує ефективне лікування.

Лампа Мініна, як її застосовують і для чого?

Даний апарат дуже позитивно впливає на організм. Він усуває запалення, не має побічних ефектів, дуже зручний у використанні і покращує настрій.

Варто зазначити, що використання рефлектора рекомендовано навіть маленьким дітям.

Багато людей не знають, при яких захворюваннях можна використовувати даний прилад. Якщо не вдаватися до незрозумілих термінів, то рефлектор варто застосовувати при: нежиті, ГРВІ, гаймориті, отиті, артрозі, артриті, радикуліті, депресії, остеохондрозі, остеопорозі і т. Д. Також, його використовують при переломах, вивихах, набряках, розривах зв'язок, розтягуванні, обмороженнях і навіть при опіках.

Незважаючи на те, що лампа Мініна має дуже багато свідчень до використання, у неї є протипоказання. Апарат можна використовувати при:

  • онкології;
  • підвищеній температурі;
  • при відкритих ранах;
  • при варикозному розширенні вен.

Правильно вибираємо рефлектор

На українському ринку ви можете зустріти безліч різновидів рефлекторів Мініна. Варто зазначити, що особливих відмінностей вони не мають. Різниця тільки в діаметрі. Чим менше діаметр, тим точніше напрямок теплого потоку. Але це не означає, що маленькі прилади більш ефективні і зручні. Прилади невеликих розмірів не здатні прогріти великі площі тіла, наприклад, при радикуліті.

Багато фахівців рекомендують зупиняти свій вибір на приладах, які мають діаметр 16 см.

Дуже часто, пацієнтів цікавить, як регулювати інтенсивність нагріву. Як вже говорилося вище, рефлектор має дуже просту будову, і будь-які регулювання здійснюються при зміні відстані лампи до тіла.

Використання приладу дуже просте, не вимагає особливих навичок і знань. Всі процедури здійснюються на оголене тіло. Тривалість процедури призначає лікар, час може варіюватися від п'яти хвилин до півгодини.