Догляд за порожниною ротаІригатор порожнини рота AQUAJET LD-A8

Для чого необхідний іригатор порожнини рота AQUAJET: профілактика зубного каменю, пародонтозу, гінгівіту - напір води очищає зуби від залишків їжі навіть в області між зубами. Цей апарат не д..

2499 грн.

Іригатор порожнини рота Little Doctor AQUAJET LD-А3

Особливості: Іригатор порожнини рота AUQAJET LD-A3 поєднує мінімальний розмір, комфорт та зручність у дорозі. При цьому, за своїми параметрами, він не поступається багатьом стаціонарним модел..

2158 грн.

Іригатор ротової порожнини B.Well PRO-913 портативний

Бездротовий функціональний іригатор B.Well PRO-913 швидко і ефективно почистить зуби, ясна, язик, позбавить від запаху з рота. У нього 3 режими для різних поверхонь рота і 1 насадка. Модел..

2099 грн.

Електрична зубна щітка GUM Activital Sonic Power

Електрична зубна щітка GUM Activital Sonic Power на батарейках зі звуковою вібрацією 12000 циклів в в хвилину, допомагає швидко і якісно видаляти зубний наліт і залишки їжі. Характеристики:Те..

699 грн.

Зубна звукова щітка ORO-SONIC BASIC BLACK, Oromed (Польща)

Особливості звукової щітки Oromed Sonic Basick: Щітка Sonic Basic здійснює в кілька разів більше рухів в хвилину в порівнянні з обертовою електричною щіткою. Завдяки цьому вона краще і якісні..

1525 грн.

Зубна звукова щітка ORO-SONIC BASIC WHITE, Oromed (Польща)

Особливості звукової щітки Oromed Sonic Basick White: Щітка Sonic Basic здійснює в кілька разів більше рухів в хвилину в порівнянні з обертовою електричної щіткою. Завдяки цьому вона краще ..

1525 грн.

Зубна щітка для дітей ORO-SONIC KIDS BOY, Oromed (Польща)

Електрична звукова щітка для дітей OROMED ORO-SONIC KIDS BOY Зубна щітка OROMED ORO-SONIC KIDS була розроблена спеціально для дітей. Цікавий зовнішній вигляд і дизайн напевно викличуть інтере..

2290 грн.

Зубна щітка для дітей ORO-SONIC KIDS GIRL, Oromed (Польща)

Електрична звукова щітка для дітей OROMED ORO-SONIC KIDS GIRL Зубна щітка OROMED ORO-SONIC KIDS була розроблена спеціально для дітей. Цікавий зовнішній вигляд і дизайн напевно викличуть інт..

2290 грн.

Портативний іригатор для порожнини рота WI-911, B.Well (Швейцарія)

WI-911 компактний і легкий іригатор, що має потужність, порівняну з кращими стаціонарними моделями. На відміну від більшості інших портативних моделей, WI-911 оснащений сучасним Li-ion акумул..

1889 грн.

Стаціонарний іригатор для порожнини рота WI-922, B.Well (Швейцарія)

Іригатор WI-922 - стаціонарний іригатор для всієї родини. У цьому приладі все передбачено для професійного очищення зубів і порожнини рота. Іригатор B.Well працює в імпульсному режимі, саме т..

2199 грн.

Іригатор Jetpik JP 50 Star

Іригатор JP50 Star - базова і сама компактна модель Jetpik. Перемикання рівня потужності здійснюється за рахунок однієї кнопки, кожен рівень має свій колірний індикатор: висока потужність - ч..

1590 грн.