Інвалідні коляски для дітейКоляска для дітей з ДЦП

Характеристики Колір рами: чорний Матеріал: алюміній Загальна ширина, (см): 65 Загальна висота, (см): 99 - 118 Загальна глибина, (см): 70 Ширина сидіння, (см): 26 - 35,5 Глибина сидіння, (см)..

29990 грн.

Коляска для дітей з ДЦП "JUNIOR"

Характеристики Загальна довжина х ширина х висота: 103 х 52 х 106 см Ширина і глибина сидіння: від 30 до 37,5Підлокітник відкидний Висота сидіння від підлоги: 50 см Висота спинки: 44 см Кут ..

25980 грн.

Полегшена дитяча коляска Action 3 NG Junior Invacare

Action 3 NG Junior Invacare - це полегшена дитяча коляска. Рама виконана з алюмінію. Коляска розрахована на дітей у віці від 3 до 15 років і на кожному етапі зростання і розвитку дитини може..

26900 грн.

Дитяча коляска «CHILD CHAIR»

Характеристики Ширина, глибина сидіння 35 х 36 см Загальна ширина, ширина сидіння +18 см Висота спинки 38 см Висота сидіння від підлоги 48 см Підлокотники відкидні і знімні Регулювання підло..

13990 грн.

Дитяча стандартна коляска-тростина, OSD-MK1000

Характеристики Колір рами: хром Матеріал: алюміній Загальні габарити, Ш х В х Г, (см): 60 х 112 х 27 Сидіння, Ш х Г, (см): 40 х 27 Спинка, В х Ш, (см): 56 х 40 Довжина підніжки, (см): 20 - 4..

14990 грн.

Легка коляска для дітей «ADJ KIDS»

Характеристики Ширина сидіння: від 27,5 до 35 см Глибина сидіння: від 27 до 35 см Висота спинки: від 40 до 54 см Висота передньої частини сидіння: від 38 до 42см Висота задньої частини сидін..

19900 грн.


Інвалідні коляски для дітей

Дитячі інвалідні коляски: види і конструктивні особливості

Дитячі інвалідні коляски - максимально комфортні, безпечні, маневрені, легкі по вазі і прості в управлінні конструкції. Іноді оснащуються абдуктором (протектором від скручування), капюшоном та тростинотримачем. Акцент ставиться не тільки на функціональності педіатричної реабілітаційної техніки, але і на дизайні.

Основні підвиди

За типом приведення в рух:

  • механічні;
  • що працюють від акумулятора.

За ступенем мобільності людини:

  • каталки (для лежачих, паралізованих);
  • коляски (для тих, хто лише частково втратив можливість пересуватися).

По конфігурації і оснащенню:

  • активні (в тому числі спортивні);
  • багатофункціональні;
  • для хворих на ДЦП.

Як стандартні, так і активні моделі діляться на:

  • прогулянкові;
  • кімнатні.

Дитячі інвалідні коляски можуть приводитися в рух електроприводом або вручну.

Наявність мотора дозволяє значно знизити навантаження на руки дитини. Вартість таких моделей набагато вище механічних аналогів.

Деякі батьки прагнуть купити інвалідну коляску дитячу активного типу для того, щоб вершник міг займатися спортом, танцями, проходити реабілітацію органів опорно-рухового апарату. Такі вироби показані не тільки для дітей з інвалідністю, а й для тих юних користувачів, хто переніс травму або відновлюється після операції.

Багатофункціональні педіатричні моделі оснащені додатковими опціями і регулюваннями: сплячий режим, можливість використання санітарного пристрою, універсальна сфера застосування (будинок, вулиця, пересічена місцевість), скошені підлокітники для зручної посадки за столом, налаштування глибини, нахилу і жорсткості спинки, зміна глибини і центру ваги сидіння, поворотний підголовник з функцією фіксації голови і т.д. Кількість можливих конфігурацій може досягати 40. Відмінні поліфункціональні транспортні засоби виробляє фірма OSD.

Для пацієнтів з церебральним паралічем і аномаліями постави виробляються спеціальні транспортні засоби. Вони теж можуть бути важільними або приводними. Конструкції для малюків з вигляду схожі зі звичайними прогулянковими, але з деякими вдосконаленнями (поворотні колеса, додаткова амортизація, клин фіксації стегон, бічні подушки).

Кімнатні крісла відрізняються більшою надійністю, комфортабельністю, меншою маневреністю. У них суцільна підніжка, міцна відкидна спинка, щоб легко перекладати пацієнта в ліжко, бічні тримачі, підтримуючий підголовник, м'які підлокітники.

Прогулянковий тип розрахований на подолання до 40 км (наявність електропідсилювачів коліс), повинен зручно складатися, володіти підвищеною прохідністю як у вузьких місцях, так і по нерівній місцевості.

Конструктивні особливості

Інвалідний візок для дітей повинен "рости" разом із користувачем. Для цього робляться знімні підніжки, регулюється висота і нахил спинки сидіння, розташування підлокітників. Є моделі з вигнутими підлокітниками, які дозволяють зручно розташуватися за партою. Бажано, щоб дані елементи були знімними і поворотними, тоді дитину буде зручно перекладати на ліжко або передавати в машину.

Особливу увагу в конструкції відведено питанням безпеки: у багатьох моделях присутня противідкидна система коліс, захист від падіння.

Моделі для дітей відрізняються незвичайним веселим дизайном.

Які особливості у коляски для дітей з ДЦП?

Якісні коляски для дітей з ДЦП мають ергономічний підголовник, нахил спинки з декількома рівнями регулювання (до напівлежачого положення), знімні регульовані підніжки і підлокітники, противідкидні колеса, складану раму. Такі моделі вибираються і оснащуються індивідуально, з урахуванням медичних показань і потреб малюка або підлітка. Якщо у нього часті напади судом, знадобиться опція перемикання "вперед-назад" і регулятор нахилу спинки.

Для паралітиків випускають каталки з ручками для асистента.

Якщо ви шукаєте ергономічну коляску для дитини з діагнозом ДЦП, зверніть увагу на продукцію фірм OSD, Invacare, а саме: прогулянкові, реабілітаційні, спортивні моделі.