Ортопедичне взуттяАнатомічні шльопанці FA-301, Foot-Care (Україна)

Верх виконаний з матеріалу нубук. Шльопанці мають сучасний і стильний дизайн з двома пряжками. Ортопедична устілка з підтримкою склепінь стопи, для поліпшення кровообігу, зняття набряклості і..

750 грн.

-18%

Анатомічні шльопанці сабо арт.553, LEDI Anatomic (Сербія)

Бренд LEDI Аnatomic - це зручне анатомічне взуття, яке забезпечить Вам "найзручніші 24 години". Сабо анатомічні LEDI - це стильні і зручні капці із закритою передньою частиною. Вони підтрим..

821 грн. 999 грн.

Босоніжки ортопедичні жіночі Lucca, Grubin (Сербія)

Функції: Правильний розподіл навантаження на стопи; Профілактика хвороб стоп (плоскостопість, «кісточка», деформації пальців); Корекція поздовжньої і поперечної плоскостопості, «кісточки»; Зн..

2174 грн.

Жіночі ортопедичні туфлі 4Rest-Orto 17-001 (Туреччина)

Ортопедичні туфлі для дорослих, комфорт, лікування і профілактика проблем стоп. Дану модель купують жінки, для яких украй важлива зручність взуття. Покупці, які цінують зручність взуття і ком..

1540 грн.

Жіночі ортопедичні туфлі 4Rest-Orto арт. 17-019

Ортопедичні туфлі для дорослих, комфорт, лікування та профілактика проблем стоп. Особливості:супінатор поздовжнього і поперечного склепіння стопим’яка текстильна підкладка м’яка поліурета..

1540 грн.

Жіночі ортопедичні туфлі 4Rest-Orto арт.17-006

Ортопедичні туфлі для дорослих 4Rest-Orto 17-006 комфорт, лікування та профілактика проблем стоп. Особливості:супінатор поздовжнього і поперечного склепіння стопи м’яка текстильна підкладка..

1765 грн.

Жіночі ортопедичні туфлі 4Rest-Orto арт.17-011

Ортопедичні туфлі для дорослих, комфорт, лікування та профілактика проблем стоп. Особливості:супінатор поздовжнього і поперечного склепіння стопи м’яка текстильна підкладка м’яка поліурет..

1765 грн.

Жіночі ортопедичні туфлі 4Rest-Orto арт.17-012

Ортопедичні туфлі для дорослих, комфорт, лікування та профілактика проблем стоп. Особливості:супінатор поздовжнього і поперечного склепіння стопи м’яка текстильна підкладка м’яка поліурет..

1540 грн.

Жіночі ортопедичні туфлі 4Rest-Orto арт.17-017

Жіночі ортопедичні туфлі для повсякденного носіння (підвищеного комфорту). Особливості:супінатор поздовжнього і поперечного склепіння стопи м’яка текстильна підкладка м’яка поліуретанова п..

1540 грн.

Жіночі ортопедичні туфлі 4Rest-Orto арт.17-017К

Жіночі ортопедичні туфлі для повсякденного носіння (підвищеного комфорту). Особливості:супінатор поздовжнього і поперечного склепіння стопи м’яка текстильна підкладка м’яка поліуретанова п..

1540 грн.

Жіночі ортопедичні туфлі 4Rest-Orto арт.17-018

Ортопедичні туфлі для дорослих, комфорт, лікування і профілактика проблем стоп. Дану модель купують жінки, для яких украй важлива зручність взуття. Покупці, які цінують комфорт. Люди з пробле..

1540 грн.

Жіночі ортопедичні черевики 4Rest-Orto арт.17-103

Жіночі ортопедичні черевики для повсякденного носіння (підвищеного комфорту). Особливості:супінатор поздовжнього і поперечного склепіння стопи м’яка текстильна підкладкам’яка поліуретанова..

1670 грн.


Ортопедичне взуття

Ортопедичне взуття при плоскостопості у дітей і дорослих

Прийнято вважати, що хороша і правильна взуття необхідна тільки дітям, але це глибока помилка. Справа в тому, що показанням до застосування ортопедичних моделей є не тільки плоскостопість, яким найчастіше страждають діти. Дорослі також потребують правильної, зручною, спеціалізованої взуття, яка здатна попередити багато захворювань. Її носять для підтримки нормального стану стопи, для зниження навантаження і т.д.

Ще пару років тому такі моделі виглядали дуже убого і грубо. Сьогодні ситуація значно змінилася. На сучасному ринку ортопедичних виробів є вироби, які нічим не відрізняються від звичайних, повсякденних.

Колосальний ефект можливий за умови регулярного носіння ортопедичного вироби:

 • Припиняються патологічні зміни.
 • Припиняються порушення стоп.
 • Знижуються ризики виникнення плоскостопості.
 • Здійснюється профілактика захворювань судин і неврології.
 • У дітей формується правильний звід стоп.
 • Здійснюється виправлення деформацій нижніх кінцівок.
 • Знижується чутливість ніг.
 • Значно прискорюється реабілітація після операцій і травм.

Ортопеди призначають такі вироби при:

 • Зайвій вазі.
 • Плоскостопості і клишоногості.
 • При різній довжині кінцівок.
 • При варикозному розширенні вен і п'яткової шпори.
 • Сколіозі та інших захворюваннях хребта.
 • При великих навантаженнях, спортивних.
 • Після переломів і операцій.
 • Пітливість ніг.

Але це не означає, що вам не можна носити ортопедичні туфлі, якщо у вас немає таких проблем. Спеціалізовані моделі носять не тільки для лікування існуючих захворювань, але і в профілактичних цілях. Проконсультуйтеся з лікарем, і він вам допоможе визначити необхідний тип.

Сучасна спеціалізована взуття при плоскостопості ділиться на кілька категорій:

 • Профілактична. Її застосовують при ризику виникнення патологій. Найбільш часто застосовується для дітей і підлітків.
 • Малосложние вироби. Їх застосовують при початкових стадіях захворювань. Вони володіють легкими корректирующими характеристиками.
 • Складні вироби призначаються виключно фахівцем при складних формах захворювань опорно-рухового апарату.

Незалежно від виду класифікації взуття повинна бути якісною. При цьому перші два види ви з легкістю зможете купити в спеціалізованих магазинах. А ось складні моделі завжди виготовляються на замовлення.

Добре підібрані туфлі завжди буде зручні і комфортні. А для того, щоб правильно підібрати пару необхідно знати на які критерії звертати особливу увагу:

 1. Найважливіше - це якість. Особливу увагу приділяйте матеріалом виготовлення, перевіряйте сертифікати якості. Гарна пара не матиме стирчать ниток, неприємного запаху і шматочків клею. Також, ви не знайдете на хороших туфлях грубих швів і незручного декору.
 2. Не беріть взуття «на виріст».
 3. Приділіть увагу підошві. Вона повинна бути легкою, гнучкою, але при цьому залишатися жорсткої в області склепінь.
 4. Нозі не повинно бути тісно.
 5. Не використовуйте взуття б / у.

Дуже важливо, щоб вам допомагав професіонал. Будь-який фахівець скаже, що хороша ортопедичне взуття підбирається індивідуально і вона відповідає анатомічним особливостям стопи. При покупці враховуйте сезонність.

Взуття для плоскостопості має на увазі моделі з каблуком. Ні це не шикарні туфлі на шпильці або черевики на платформі. Каблук в таких моделях повинен відповідати вимогам і складати 1/15 довжини стопи.