Фітболи, м'ячі для фітнесуГімнастичний м'яч Qmed 75 см (Польща)

Гімнастичний м'яч з діаметром 75 см. Фітбол з функцією антирозриву. Миттєво здувається у випадки проколу. Рекомендується застосовувати під час вагітності, після вагітності. Для відновлення м'..

1050 грн.

Гімнастичний м'яч Qmed 85 см (Польща)

Фітбол для гімнастики діаметр 85 см. Виготовлений з ПВХ з системою антирозриву. Комплектується насосом. Застосуємо у всіх видах силової гімнастики. Рекомендований майбутнім мамам в період до-..

1160 грн.

Гімнастичний м'яч Qmed ABS Gym Ball 65 см (Польща)

Фітбол гімнастичний для фітнесу - діаметр 65 см. Виготовлений з ПВХ з протирозривною системою, зеленого кольору. Комплектується насосом. Технічні характеристики: Виробник Qmed (Польща) Особли..

999 грн.

Гімнастичний м'яч для фітнесу ABS Gym Ball 45 см Qmed (Польща)

Фітбол рекомендується людям для відновлення м'язів пресу, стегон і відновлення після пологів. Також можна м'яч використовувати під час вагітності. Характеристики: Виробник Польща ОсобливостіС..

749 грн.

Гімнастичний м'яч для фітнесу ABS Gym Ball 55 см Qmed (Польща)

Використання гімнастичного м'яча дозволяє поліпшити фізичну форму, рекомендований людям похилого віку. Фітбол покращує тонус м'язів спини і коригує поставу. Колір червоний. Технічні характери..

799 грн.


Фітболи, м'ячі для фітнесу

Фітбол — надувний гумовий гімнастичний снаряд, який використовують в тренажерних залах та в домашніх умовах. З таким виробом можуть займатися дорослі чоловіки і жінки, підлітки і діти, активні пенсіонери. Широка сфера застосування пояснюється простотою використання кулі для фітнесу, а також тим, що заняття не супроводжуються серйозними навантаженнями та не виснажують.

Гімнастичний м'яч тренує вестибулярний апарат, допомагає позбутися стресу і зайвої ваги. Він сприяє формуванню правильної постави і не створює навантаження на ноги, тому підходить людям з пошкодженими колінними суглобами і варикозним розширенням вен. Вагітним жінкам фітбол допомагає розвантажити хребет і суглоби.

Що стосується немовлят, то гумова куля допомагає зміцнити вестибулярний апарат і м'язи. Сприяє психологічному розвитку малюка та покращення його моторики.

Види фітболів

Вітчизняні та зарубіжні виробники пропонують гумові м'ячі різних моделей:

  • Гладкий. Універсальний снаряд, який може використовуватися дорослими і дітьми. В процесі тренувань людина не відчуває ніякого дискомфорту. Оскільки м'яч не має шипів, він може бути прекрасним засобом для фізичної активності вагітних жінок.
  • Дитячий. Його особливість — «ріжки», які допомагають новачкам утримати рівновагу, а також наявність декору. Снаряд здатний витримувати невелику вагу.
  • Масажний. Це м'яч з пухирцями. Його рекомендують лікарі для відновлення після різних травм і для боротьби з целюлітом.
  • З еспандерами. За допомогою цього спортивного інвентарю «опрацьовують» різні групи м'язів.
  • Арахіс. Цей фітбол відрізняється від перерахованих вище м'ячів своєю формою. Але він гарантує підвищену стійкість і часто використовується в гімнастичних залах.

«BOSU» (напівм’яч) належить до окремих видів фітболу. Особливість цього снаряда - плоске або напівсферичне дно. Цей гімнастичний інвентар підходить для тренування координації.

Яким повинен бути спортивний снаряд?

Перш ніж купити м'яч для фітнесу, подивіться на маркування. Написи ABS або BRQ свідчать про те, що фітбол оснащений антивибуховою системою безпеки: при проколюванні снаряд не лопне, а почне потроху випускати повітря. Якість матеріалу теж має велике значення. Гума повинна бути щільною і не мати ніяких запахів. Наявність помітних швів і складок говорить про те, що виріб був виготовлений з порушенням технології.

Купуючи тренажер, звертайте увагу на розмір. Якщо ваш зріст понад 165 см, потрібно обирати інвентар діаметром близько 65 см. Дитячі моделі мають діаметр 40 см. Щоб легше було рахувати, просто відніміть від зросту 100 см.

Не забудьте про максимально допустиму вагу. Найчастіше спортивний м'яч для фітнесу розрахований на навантаження 130 кг.

Естетика — ще один момент, на який варто звернути увагу. Тож, купуючи надувну кулю, правильно вибирайте колір. Фахівці вважають, що від відтінку спортивного снаряда залежить настрій під час тренування. Наприклад, жовті кулі подразнюють імпульсивних людей, а сині - розслаблюють.

Ціна на гімнастичний снаряд буває різна. Вона залежить від виробника, використовуваного матеріалу, виду і розміру обраної моделі.

Фітбол — простий, недорогий і дуже ефективний спортивний інвентар, який при регулярних заняттях допоможе досягти потрібних результатів.