Електричні грілкиГрілка електрична Гемр-2-60, Ергоком (Білорусь)

Електрогрілка Гемр 2-60 - зручна і компактна модель, яка м'яко зігріває в прохолодну погоду за вікном, допомагає зняти біль і спазми, прискорює лікування застуди. Її зручно використовувати вд..

389 грн.

Електрична грілка Beurer HK 115 Cosy

Електрогрілка Beurer HK 115 - комфортне і компактне пристосування для зігріву в прохолодний сезон або прогрівання окремих ділянок тіла в процесі лікування простудних і інших захворювань. особ..

2719 грн.

Електрична грілка Beurer HK 37 TO GO

Особливості: Сучасний візерунок «коса» і м'яка підкладка. «Дихаючий», приємний для шкіри матеріал. Шарф-хомут з підігрівом, з акумулятором - модний і практичний аксесуар для підтримки тепла. ..

2959 грн.

Електрична грілка Beurer HK Comfort

Безпека - найважливіша тема для нагрівальних приладів і пристроїв. Розуміючи таку відповідальність, ми вже багато років застосовуємо в наших електричних простирадлах і всіх електричних грілка..

1799 грн.

Електрогрілка Beurer (Німеччина) HK 25 White-Grey

Особливості: Універсальна грілка для всієї родини. Нагрівальний елемент захищений від попадання вологи гігієнічним пластиком, бавовняний чохол придатний для машинного прання Розмір 40 * 30 см..

1769 грн.

Електрогрілка Beurer (Німеччина) HK SE

Електрична грілка Beurer HK SE - ефективний і безпечний засіб для місцевого зігрівання в прохолодну погоду або при необхідності прогрівання з лікувальною метою. Пристрій рекомендовано для пац..

1999 грн.

Електрогрілка ГЕМР-3-60, Ергоком (Білорусь)

Електрогрілка Ергоком ГЕМР 3-60 зігріває в холодні дні, особливо в приміщеннях без опалення або з поганим опаленням. Грілка допомагає зняти спазми і больові відчуття, нормалізує кровообіг. За..

329 грн.

Електрична грілка Beurer HK 47 To Go

Електрогрілка-сидіння із зовнішнім акумулятором. Потужний акумулятор забезпечує автономну роботу грілки близько двох годин. Ідеально підходить для застосування на вулиці. Функція зарядки для ..

2459 грн.

Електрична грілка Beurer HK 72

Електрична грілка для попереку кріпиться на талії за допомогою застібки-липучки і працює автономно на літій-іонному акумуляторі. Це означає, що поперекову електрогрілку вийде використовувати ..

3359 грн.

Електрогрілка HK 42 SUPER-COSY, Beurer (Німеччина)

Особливості: Особливо м'яка, пухнаста поверхня. Дихаюча, приємна для тіла тканину. 3 температурні режими, з підсвічуванням. Швидкий нагрів. Автоматичне відключення - через 90 хвилин...

1919 грн.

Електрогрілка HK 44, Beurer (Німеччина)

Опис: Використані тканини відповідають високим вимогам стандарту Öko-Tex 100. Підходить для машинного прання завдяки знімному електричному кабелю. Високоякісний матеріал з суперм'якого волокн..

1699 грн.