Електрогрілки для нігГрілка для ніг Beurer FWM 45

Виріб німецької фірми, виконана із застосуванням новітніх технологій і дотриманням вимог електробезпеки, - електрична грілка для ніг у вигляді моносапога.Особливості використання Виріб служит..

2829 грн.

Грілка для ніг FW 20 Beurer (Німеччина)

Особливості: Грілка для ніг у вигляді чобітка з функцією прогріву подарує комфорт і затишок в найхолодніші дні Спеціальна форма забезпечує посилення термоефектом і зберігає ноги в теплі навіт..

2539 грн.


Електрогрілки для ніг

"Тримай ноги в теплі", - чудове прислів'я, котре відображає народне ставлення до підтримки здоров'я.

На стопах знаходиться величезна кількість нервових закінчень, тому переохолодження ніг призводить до застуд і активізації різних патологічних процесів в організмі. Замість того, щоб мерзнути і часто зустрічатися з симптомами ГРЗ, набагато простіше купити грілку для ніг та зігріватися в будь-який момент. На щастя, такі прилади існують в різних варіаціях виконання, функціональності, потужності - можна підібрати модель на будь-який смак та гаманець.

5 факторів, важливих при виборі електрогрілки

Грілка для ніг забезпечує локальний обігрів нижніх кінцівок. Прилад прекрасно допомагає зігрітися в холодну пору року, особливо, коли центральне опалення ще вимкнене. Крім того, пристрій допомагає зменшити або повністю усунути больовий синдром, поліпшити кровопостачання, знімає спазм і втому. Високу ефективність грілки для ніг показують при ревматизмі, остеохондрозі, розтягненнях, болях в суглобах. Хоча для їх застосування не обов'язково чекати, поки з'явиться який-небудь симптом серйозного захворювання. Краще просто доглядати за собою і грітися, щойно стає холодно.

А тепер давайте розберемося, які можуть бути електрогрілки для ніг, і яку вибрати. Розберемо основні моменти, на які варто орієнтуватися перед покупкою.

  • Форма. Вироби виготовляються у вигляді загальної "кишені" для ніг, окремих "чобітків" чи мають форму компактного килимка. Кожен з цих форматів по-своєму зручний.
  • Кількість температурних режимів. Чим більше їх передбачено в моделі, тим простіше буде знайти оптимальну температуру, комфортну для вас в кожному окремому випадку. Максимальна температура нагріву електрогрілки - 60 градусів.
  • Потужність. Чим вона вища, тим швидше нагрівальний елемент забезпечить бажану температуру.
  • Автоматичне відключення підвищує безпеку використання приладу. Тепло дуже розслабляє. Прилад допомагає зняти напруження і заснути. Саме тому бажано, щоб обрана вами модель мала опцію автоматичного відключення через визначений час безперервної роботи або при досягненні встановленої температури. 
  • Додаткові опції. Деякі моделі вміють не тільки зігрівати, а й робити масаж ніг. Інші ж здатні працювати в автономному режимі від акумулятора. Поцікавтеся, чи є потрібні Вам додаткові опції у того приладу, котрий Ви збираєтеся замовити.

Електрогрілка для ніг - це зручний і недорогий прилад. Замовити грілку можна в якості подарунка собі або близьким, і будьте певні: цьому пристрою точно знайдеться застосування в кожному домі.