Компресійні панчохиКомпресійні медичні панчохи Microtrans Микрофибра 2 клас, Veinax (Франція)

Компресійні панчохи Veinax - медичний трикотаж з мікрофібри для лікування і профілактики захворювань нижніх кінцівок. Забезпечують правильний потік крові від низу до верху. Універсальне виріб..

1249 грн.

Компресійні панчохи Relaxsan 140 ден (18-22 мм) арт.870

Показання до застосування:Коли вени вже збільшені, і є необхідність в їх звуженні;Коли потрібно профілактика від варикозу і тромбозу глибоких вен;Коли м'язам ніг потрібне розвантаження, є бол..

720 грн.

Компресійні панчохи Relaxsan 280 ден (22-27 мм) арт.970, Італія

Показання до застосування: Для профілактики варикозу і тромбозу вен (глибоких);При проблемах з кровообігом в ногах, набряках, тяжкості в нижніх кінцівках;Коли варикозна хвороба має виражені п..

980 грн.

Компресійні панчохи Relaxsan Medicale Soft (2 клас-23-32 мм) арт.2170, Італія

Показання до застосування: Погане кровопостачання нижніх кінцівок, варикозна хвороба; При вагітності у випадках сильно вираженого варикозного розширення, для запобігання набряклості і венозно..

1695 грн.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Компресійні панчохи з силіконовою резинкою Medi Duomed 1 клас, відкритий/закритий носок

Показання до застосування 1 клас компресії, 18-21 мм рт. ст.:«Синдром важких ніг» Схильність до набряків Профілактика варикозної хвороби у вагітних Ретикулярний (сітчастий) варикоз, телеан..

1630 грн.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Компресійні панчохи з силіконовою резинкою mediven forte, 2 клас

mediven forte ( «Медівен ФОРТЕ») - модельний ряд лікувального трикотажу, що виготовляється з додаванням ниток з антимікробними властивостями на всьому протязі виробів. Високий робочий тиск, щ..

3200 грн.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Компресійні панчохи з силіконовою резинкою mediven forte, 3 клас відкритий носок

Показання 3 клас компресії, 34-46 мм рт. ст. Варикозна хвороба з трофічними розладами і набряками. Компресійна терапія після хірургічних втручань на венах нижніх кінцівок. Тромбоз глибоких..

3500 грн.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Компресійні панчохи медичні mediven plus, 3 клас

Показання до застосування 3 клас компресії, 34-46 мм рт. ст.Варикозна хвороба з трофічними розладами і набряками. Компресійна терапія після хірургічних втручань на венах нижніх кінцівок. Тр..

3480 грн.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Компресійні панчохи медичні лікувальні mediven elegance, 2 клас

Показання 2 клас компресії, 23-32 мм рт. ст. Варикозна хвороба, в тому числі у вагітних Варікотромбофлебіт Компресійна терапія після флебосклеразоірованія Профілактика тромбозу глибоких в..

3280 грн.

Лікувальні компресійні панчохи Relaxsan Medicale Cotton (2 клас-23-32 мм) арт.2070, Італія

Показання до застосування: Варикозне розширення вен, при якому уражені вени мають довжину понад 5 см. При набряклості, наявності варикозних вузлів, підвищеної втоми, особливо в кінці робочого..

1890 грн.

Панчохи 1 клас компресії 15-21 мм. рт. ст. (Pani Teresa, 0406)

Компресійний трикотаж серії PANI TERESA® CLASSIC польського виробника PANI TERESA MEDICA SA - це поєднання медичної ефективності і якості з найвигіднішою вартістю для виробів. Тиск 15-21 mm..

890 грн.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Панчохи Duomed basic з силіконовою гумкою, 1 клас Medi (Німеччина)

Компресійний панчохи Mediven Duomed Basic призначені для профілактики і лікування варикозного розширення вен нижніх кінцівок. Характеристики: Тип носка Відкритий, закритий Клас компресії 1..

2190 грн.


Компресійні панчохи

Компресійні панчохи: призначення і види

Медики рекомендують застосовувати при виявленні захворювань, пов'язаних з судинною системою на ногах. Білизна стискає збільшені вени, завдяки чому застояна кров виштовхується і забезпечується її рух по кровоносній системі. Чим нижче розташовується хворе місце, тим більше буде потрібно докласти сил для повноцінного крововідтоку.

При регулярному використанні компресійних панчіх:

- нормалізується кровотік;

- знижується тяжкість і втома ніг;

- зменшується набряклість;

- проводиться профілактика виникнення розширення вен.

Панчохи застосовуються в профілактичних, лікувальних, післяопераційних (госпітальних) цілях.

Існують такі класи компресії (вимірюється в мм.рт.ст.):

  1. До 23 - при невеликих ознаках варикозу.
  2. До 33 - на середній стадії варикозу, тромбофлебіті.
  3. До 45 - при важких венозних захворюваннях.
  4. Від 45 мм. рт. ст. і більше - для відновлення нормального циркулювання крові, зняття набряків.

Оскільки в жінки під час вагітності відбуваються великі зміни в кровоносній системі, рекомендується використання трикотажу першого класу. Деякі лікарі призначають носити компресійну білизну 2 класу компресії для запобігання розширенню вен. Білизна не допускає набрякання ніг.

При оперативному втручанні для збереження правильного розташування внутрішніх органів, також рекомендується застосовувати даний вид панчіх. Це забезпечує швидку реабілітацію, нормалізує лімфовідтік і кровообіг.

Компресійні вироби знімають втому м'язів під час спортивних занять, дозволяють підвищити витривалість і працездатність.

Панчохи від варикозу допоможуть вагітним зберегти красу своїх ніг

Для поліпшення крововідтоку в ногах можна купити компресійні вироби. Вони зменшують набряки, усувають біль, ризик тромбозу глибоких вен та інших захворювань значно знижується.

Варикозні гольфи призначає лікар при паралічі ніг, цукровому діабеті, тромбозі, під час вагітності, посилених тренуваннях, стоячій роботі та після операцій. Всі ці стани можуть привести до варикозного розширення вен.

Тиск еластичних волокон забезпечує ефективність роботи судин. Панчішні вироби підтримують стінки артерій, які доставляють до м'язів наповнену киснем кров. Завдяки вільному крововідтоку, утворення згустків (тромбів) в крові не відбувається. Це зменшує ризик появи тромбозу і відриву тромбу, який переміщаючись по крові може застрягнути в легенях, що викличе смертельну загрозу. Якщо купити панчохи від варикозу, то вони допоможуть запобігти появі в венах вузлів і знизять втому м'язів.

Панчохи для вен - це найкращий вихід для жінок з проблемами вегетосудинної системи

Для різних ділянок вен застосовуються певні види виробів, які можуть бути у вигляді гольфів нижче колін, панчіх довжиною до стегон і колгот. Противарикозні моделі білизни можна носити цілодобово. На них легко надіти шкарпетки і будь-яке зручне взуття. Рекомендується знімати, приймаючи ванну або душ.

Наявність і вартість.

Купити панчохи від варикозу можна в Харкові, Одесі, Києві та інших містах в нашому інтернет-магазині. Доставка здійснюється по всій Україні. Популярними виробниками антиварикозної білизни є швейцарські, німецькі, а також італійські фірми. У більшості випадків використання білизни отримує безліч позитивних відгуків від людей, які спостерігають поліпшення самопочуття, нормалізацію стану тканин, зниження набряклості. Шкіра на ногах виглядає здоровою.