Контактні термометриВодонепроникний електронний термометр LD-301 Little Doctor, Сінгапур

Електронний термометр торгової марки Little Doctor (Сінгапур) є медичним приладом нового покоління для вимірювання температури тіла пацієнта. В основі роботи лежить принцип зміни електричного..

165 грн.

Електронний термометр LD-300 Little-Doctor (Сінгапур)

Електронний цифровий термометр для всієї родини LD-300. Технічні характеристики:Час вимірювання 3-4 хвилини Звуковий сигнал після закінчення виміру Так Гарантія 2 рокиЗона вимірювання Під пах..

139 грн.

Електронний термометр OMRON Eco Temp Basic

Електронний термометр для вимірювання аксілярним, оральним, ректальним способами. Час вимірювання - від 60 секунд.Водонепроникний. Звуковий сигнал закінчення вимірювання Пам'ять останнього ви..

288 грн.

Електронний термометр OMRON Flex Temp Smart

Електронний термометр для вимірювання аксілярним, оральним або ректальним способами.Гнучкий наконечник. Час вимірювання від 10 секунд.Водонепроникний. Звуковий сигнал закінчення вимірювання. ..

505 грн.

Електронний термометр з гнучким наконечником LD-302 Little Doctor, Сінгапур

Цифровий термометр з гнучким наконечником - надійний помічник в сім'ї. Технічні характеристики: Час вимірювання 3-4 хвилини Звуковий сигнал після закінчення виміру Так Гарантія 24 місяці З..

204 грн.

Електронний термометр з гнучким наконечником Vega MT-519 (Швейцарія)

Градусник без ртуті з гнучким кінчиком Вега МТ-519. Характеристики: Звуковий сигнал після завершення вимірювання. Гарантія - 2 роки.Гнучкий наконечник. Без ртуті і скла. Автовідключення...

153 грн.

Медичний електронний термометр WT-03 base

Основні особливості: Вимірювання за 60 секунд; Показує результати останнього виміру; Зроблений з безпечних матеріалів; Захист від води; Звуковий сигнал; Спеціальний сигнал при підвищеній те..

169 грн.

Медичний електронний термометр з гнучким наконечником WT-06 flex

Основні особливості: Гнучкий наконечник; Швидкість вимірювання від 10 секунд; Зроблений з безпечних матеріалів; Захист від води; Показує результати останнього виміру; Дизайн у вигляді іграшк..

219 грн.

Термометр LONGEVITA MT- 101

Електронний термометр LONGEVITA MT - 101 Різноманітність сучасних приладів дозволяє самостійно піклуватися про своє здоров'я і здоров'я своїх близьких. Вимірювання аксілярним, ректальним т..

130 грн.

Термометр LONGEVITA MT- 4218

Термометр Longevita MT-4218 Вимірювання аксілярним, ректальним, оральним способом Водостійкий корпус Гнучкий наконечник Мінімальний час вимірювання - 60 секунд Діапазон вимірювання - 32 °..

155 грн.

Термометр Microlife MT-700

Електронний термометр Microlife MT 700 - це найкращий вибір для дитини. Його дизайн у вигляді веселої та яскравої качечки обов'язково сподобається малюкам і зробить процес вимірювання темпера..

249 грн.

Термометр електронний класичний VEGA MT-418 (Швейцарія)

Електронний термометр без ртуті і скла, вологостійкий, з функцією автоматичного вимкнення. Гарантія - 2 роки. Пластиковий футляр для зберігання. Звуковий сигнал після завершення вимірювання...

114 грн.


Контактні термометри

Контактний електронний термометр незамінний в кожному будинку

Електричний термометр контактного типу - сучасний вимірювальний прилад, який допоможе визначити температуру при контакті з поверхнею тіла.

Представлені моделі мають спеціальний вбудований датчик, розташований на вузькій частині приладу. Після вимірювання температури тіла, дані висвічуються на дисплеї, і представлені в цифровому форматі. Тому такий прилад отримав другу не менш відому назву - цифровий пристрій. Дана модель має певний список переваг, які впливають на її популярність в порівнянні з безконтактними або стандартними ртутними вимірювачами:

 • Високий ступінь безпеки. Відсутність ртуті. Тому такі вимірювальні пристрої використовують для всіх без винятку.
 • Універсальне застосування. Вимірювання температури відбувається різними способами: в роті, в пахвовій западині, в паху.
 • Швидкість процедури, від 30 секунд до 1 хвилин - цього буде досить, щоб дізнатися результати.
 • Зручне застосування. Про закінчення процедури користувач дізнається завдяки характерному звукового сигналу.
 • Простота використання. Отримана інформація моментально висвічується на дисплеї.
 • Економічність. Після використання пристрій автоматично вимикається, якщо ним протягом декількох хвилин не будуть користуватися. Це дозволяє економити заряд батарейок.

Вибрати й купити електронний термометр можна на сайті інтернет-магазину в Харкові, скориставшись демократичними цінами. Жителі Києва, Одеси, Дніпра та інших міст України зможуть скористатися організованою доставкою товару.

Електронний термометр для дітей: види і застосування

Дитячий електронний термометр має цікаву форму, дизайн і розмір. Щоб маленькі діти не боялися вимірювати температуру, виробники винайшли моделі, виконані у вигляді різних звірів і представлених в різній кольоровій палітрі.

Для отримання реальних даних, потрібно правильно користуватися приладом:

 1. Датчик повинен щільно прилягати до поверхні тіла.
 2. Доведено, що отримання точних результатів відбувається в процесі ректального або орального вимірювання.
 3. Остаточна інформація висвічується після того, як прилад видасть короткий звуковий сигнал. Для вимірювання температури в зоні пахової западини, прилад потрібно зафіксувати на 2-3 хвилини.
 4. Перед вимірюванням температури тіла оральним способом, не можна пити воду або приймати їжу.
 5. Процедура вимірювання після купання у ванній або душі - неприпустима.

Такий медичний електронний термометр працює без будь-яких похибок за умови, що користувач взяв до уваги всі зазначені вище рекомендації.

Виділяють кілька моделей:

 • прилад стандартного типу з твердим наконечником призначений для дорослих;
 • електронний термометр для новонароджених з гнучким кінчиком, що виключає ймовірність пошкодити ніжну шкіру малюка;
 • моделі з підсвічуванням дисплея, дозволяють уважно розглянути результат навіть в темряві;
 • водонепроникна модель, корпус якої надійно захищений від вологи.

На вимір температури також впливають і батарейки. Важливо стежити за їх працездатністю, так як один комплект може прослужити від 2 до 5 років при частому використанні пристрою.