Вкладиші, клини, пелотиT-подібний пелот поперечного зводу стопи T-FORM арт.160 Pedaq

Показання до застосування:профілактика распластанность переднього відділу стопи у взутті на високих підборах поперечна плоскостопість 3-4 ступеняHallux valgus. Призначення:допомагає поперечн..

199 грн.

Вкладиш в передній відділ стопи для в'єтнамок SHP-410

Опис: виріб виготовлений з гіпоалергенного гелю ComfortGel, кращого матеріалу для контакту зі шкірою. Має багаторазову клейову основу.Призначення: · для запобігання натирання між пальцями ніг..

85 грн.

Вкладиш для корекції поперечного зводу стопи DROP PEDAG 134

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ розспластаність переднього відділу стоп (поперечна плоскостопість) ПРИЗНАЧЕННЯ підтримує кістки плесни в анатомічно правильному положенні; перешкоджає виникненн..

199 грн.

Вкладиш під підйом зводу стопи SHP-210

Опис: · Виріб виготовлений з гіпоалергенного гелю ComfortGel, кращого матеріалу для контакту зі шкірою, має багаторазову клейову основуПризначення: · Розвантаження переднього відділу стопи, а..

85 грн.

Вкладиш під підйом зводу стопи SHP-400

Опис: виріб виготовлений з гіпоалергенного гелю ComfortGel, кращого матеріалу для контакту зі шкірою. Має багаторазову клейову основу.Призначення: · Розвантаження і амортизація переднього від..

85 грн.

Вкладиш під плюсну GBC-110

Опис: виріб виготовлений з гіпоалергенного гелю ComfortGel, з додатковою фіксацією на пальці.Призначення: · Розвантаження, захист і амортизація переднього відділу стопи; · Зниження болю, спро..

150 грн.

Вставка під плюсну з міжпальцевою перегородкою GBC-120

Опис: Виріб виготовлено з гіпоалергенного гелю ComfortGel. Виріб складається з міжпальцевої перегородки суміщеної з амортизаційною вставкою під передній відділ стопи зі знімною крапелькою.Пр..

170 грн.

Клейка подушечка SG-802

При натиранні мозолів Вам зможуть допомогти гелеві подушечки, клейкі подушечки Foot Care, можна клеїти у взуття та безпосередньо на шкіру. Матеріал ComfortGel за своєю структурою і характерис..

80 грн.

Наклейка на задник взуття SG-804

Опис: м'який клейкий силіконЗабезпечує: · Захист п'яти від пошкоджень і мозолів; · Комфорт ніг у взутті. Використання: зняти захисне покриття і приклеїти безпосередньо у взуття. Термін експлу..

70 грн.

Пелот для підтримки поперечного зводу стопи GALANT PEDAG 144

Показання до застосування:поперечна плоскостопість болю в передній частині стопи профілактика утворення натоптишів. Призначення:зменшення навантаження на передній відділ стопи м'яка підтримк..

289 грн.

Пелот поздовжнього зводу стопи STEP PEDAG 166

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ нефиксирована поздовжня плоскостопість І-ІІІ ступеня плоско-вальгусна постановка стоп ПРИЗНАЧЕННЯ забезпечують напівжорстку підтримку внутрішнього поздовжнього ..

299 грн.

Т-подібна вставка для підтримки поперечного зводу SHP-110

Опис: Гелева амортизуюча вставка під поперечне склепіння стопи. Має багаторазову клейову основу.Призначення: Поперечна плоскостопість, зниження ударного навантаження при ходьбі на каблуках ..

95 грн.