Дитячі інгаляториКомпресорний небулайзер(інгалятор) OMRON NE-C801KD (NE-C801S-KDD)

У сучасному лікуванні захворювань дихальної системи особлива увага приділяється небулайзерній терапії, яка має беззаперечні переваги в порівнянні з іншими методами лікування. Різні захворюван..

798 грн.

Компресорний небулайзер (інгалятор) B.Well MED-120

Суперкомпактний інгалятор-небулайзер простий та зручний у використанні, його легко зберігати або брати із собою у поїздку. Розміри корпусу всього 100 х 54 х 51 мм. Знижений рівень шуму можна ..

1499 грн.

Компресорний небулайзер - інгалятор OMRON NE - C801KD

Небулайзер компресорний Omron з унікальною технологією віртуальних клапанів і зменшеним рівнем шуму менше 46 Дб. Інгалятор дуже простий в управлінні. Распірабельная фракція становить 74%, що ..

2400 грн.

Компресорний небулайзер LD-212C, Little Doctor (Сінгапур)

Інгалятор LD-212C ставитися до ряду компресорних небулайзерів. Інгалятор підходить для дорослих і детей. Прибор має ряд переваг, однією з яких є те, що прилад комплектується трьома розпилюва..

1578 грн.

Компресорний небулайзер Microlife NEB 400

Технічні характеристики: Середній розмір частинок ММАД 3,16 мкм Швидкість розпилення, мл / хв 0,4 Обсяг ємності для медикаментів, мл 2-8 Мінімальний залишковий обсяг, мл 0,8 Максимальний час ..

1299 грн.

Компресорний небулайзер PRO-115

Основні особливості: Сучасний розпилювач "Basic"; Середній розмір частини (MMAD) ≈ 3.16 мікрон; Респірабельна фракція ˃ 70%;Відповідність стандарту; Дизайн у вигляді іграшки; Для дітей з на..

1369 грн.

Небулайзер компресорний (інгалятор) Omron Nami Cat

У сучасному лікуванні захворювань дихальної системи особлива увага приділяється небулайзерній терапії, яка має незаперечні переваги в порівнянні з іншими методами лікування. Різні захворюванн..

1820 грн.

Небулайзер компресорний LD-221C, Little Doctor (Сінгапур)

Інгалятор LD-221C належить до ряду компресорних небулайзерів. Прилад має низку переваг, однією з таких переваг є те, що прилад комплектується трьома розпилювачами: Насадка "А" - ідеально підх..

1239 грн.

Небулайзер компресорний Vega Samy для дітей (Швейцарія)

Компресорний інгалятор ВЕГА (китеня) - рекомендується всім людям для лікування та профілактики захворювань органів дихання. Показання до застосування: бронхіальна астма гострі респіраторні ві..

1152 грн.

Інгалятор компресорний Gamma NEMO

Особливості: Гарний дизайн - дизайн інгалятора Gamma Nemo розроблений спеціально для дітей Функціональність Зручний і простий у використанні в будь-яких умовах Економічна витрата лікарсько..

1189 грн.

Інгалятор компресорний TURBO CAR Dr.Frei

Небулайзер для дітей і дорослих. У комплект входять аерозольні маски для дітей і дорослих, насадка для ротової інгаляції і насадка для промивання носа. Особливості: Яскравий дизайн, у вигля..

2099 грн.

Інгалятор компресорний TURBO TRAIN Dr.Frei

Оригінальний дизайн дитячого небулайзера і декоративні наклейки перетворять процедуру інгаляції для дітей в веселу гру. Низький рівень: менш 55дБ Розмір частинок аерозолю: менше 3 мкм Мож..

1569 грн.


Дитячі інгалятори

Як швидко і правильно купити дитячий інгалятор?

Протягом багатьох років помітна тенденція скупки льодяників від кашлю, сиропів і антибіотиків напередодні сезону застуд. На превеликий жаль, такі дії не можна назвати правильними. Якщо у вас в родині є дитина, то перше, що необхідно зробити - це купити дитячий небулайзер.

Перед покупкою необхідно вибрати найоптимальніший варіант для вашої родини.

Дитячий небулайзер - параметри вибору

Вибираючи дитячий інгалятор, варто подумати і про те, що діти ростуть. Думайте наперед і перед покупкою розглядайте такі показники, як:

  • Розмір розпилюваних частинок. Саме від цього параметра залежить ефективність лікування дихальних шляхів.
  • Вид подачі аерозолю. Якщо ви запитаєте, то вам дадуть відповідь, що існує всього три види подачі аерозолю.

Безперервна подача. Вона має на увазі подачу аерозолю без пауз і регуляції протягом усього сеансу. Зупинка можлива в двох випадках: при спустошенні бачка і при відключенні приладу від мережі. При використанні такого способу, дуже важко визначити дозування препаратів, адже велика частина ліків просто розпорошуються «даремно».

Ручне регулювання. Аерозоль надходить тільки після натискання кнопки, яка розміщена на корпусі пристрою.

Автоматична подача. Такий вид подачі вважається найекономічнішим. Він повністю автоматизований і контролюється вдихом і видихом пацієнта.

  • Обсяг бака - його повинно вистачати, як мінімум на одну процедуру.
  • Наявність акумулятора. Всі дитячі інгалятори, як і інші електричні прилади, працюють від мережі 220 В. Але сучасні моделі (не всі) мають в своїй комплектації акумулятор. Заряду акумуляторів вистачає на проведення 1-2 процедур.
  • Рівень шуму. Цей параметр не впливає на роботу.

Дитячі інгалятори: догляд і зберігання

Догляд за дитячими небулайзерами не відрізняється від догляду за іншими медичними приладами.

Головне правило, при дотриманні якого ваш прилад буде протягом багатьох років дарувати вашим діткам здоров'я - заборона на використання в інгалятори ефірних масел.

Після кожної процедури використовуються маски і насадки необхідно промити, а при необхідності - продезінфікувати. Зверніть увагу, дезінфікувати можна всі комплектуючі, крім повітряного шланга і компресора.

Якщо небулайзером користується одна дитина, то немає необхідності в регулярній (щоденній) дезінфекції.

Перед початком сеансу, необхідно переконатися, чи все правильно підготовлено. Інгалятор повинен стояти на рівній поверхні, а все його комплектуючі повинні бути добре зафіксовані.

Після використання, всі частини приладу необхідно акуратно скласти і помістити в чохол або коробку. У такому випадку, ви виключіть псування приладу. Якщо ви все правильно робите, то ваш прилад протягом багатьох років буде розпорошувати частинки з однаковою інтенсивністю.

Знаючи про параметри вибору, ви з легкістю зможете швидко купити небулайзер, який довгий час буде надійним лікарем у вашому домі.