Компресорний небулайзер з назальним душем С102 ТОТАL (NE-C102-E)

  • Omron (Японія)
  • Виробник  Omron (Японія)
  • Наявність:  Є в наявності
  • Модель:  NE-C102-E

   


Компресорний небулайзер 2-в-1 OMRON C 102 TOTAL - новинка на ринку України. Завдяки новому OMRON C102 Total Ви можете ефективно лікувати і забезпечувати полегшення різних станів дихальної системивпродовж усього року, завдяки 2-в-1, небулайзер і назальний душ.

Небулайзер C102 забезпечує ефективне лікування захворювань нижніх дихальних шляхів, таких як бронхіт, бронхіоліт, астма тощо. Головними перевагами небулайзера OMRON C102 Total є висока швидкість розпилення, потужний компресор з примусовою системою охолодження, простота догляду і висока ефективність використання.


Назальний душ C102 Total очищає порожнину носа, знімає закупорку носа і допомагає зняти симптоми таких станів, як застуда, алергічний риніт або синусит. Розпилювач назальний душ ефективно допомагає боротися з нежиттю, завдяки великому розміру часток в аерозольній хмарі, зволожує всю носоглотку і очищає носові пазухи. Дуже ефективний при гострих і хронічних синуситах і гайморит.
Висока продуктивність і точно контрольована ступінь розпилення лікарських засобів роблять новий небулайзер 2-в-1 OMRON C102 Total незамінним при домашньому використанні.

Особливості:
• Розмір часток (MMAD) - приблизно 2,6 мкм;
• Швидкість розпилення - 0,35 мл / хв.
• Респірабельна фракція (масова частка частинок менше 5 мкм, потрапляють в нижні дихальні шляхи) - 75%, що забезпечує максимальну доставку лікарського аерозолю потрібного розміру до вогнища запалення;
• Обсяг лікарського засобу - min. 2 мл - max. 12 мл;
• Ефективне осідання в нижніх дихальних шляхах;
• Просте управління однією кнопкою;
• Зручний тримач набору розпилювача.

Назальний душ:
- Обсяг лікарського препарату - min. 3 мл. - max. 15 мл.
- Розмір частинок - 90% частинок-10 мкм.
- Рівень розпилення (продуктивність) - 5 мл. / мн.

• Рівень шуму компресора - (57 дБ);

• Вага приладу - 1,1 кг (тільки компресор)

Гарантія 3 роки
У комплекті: небулайзерна камера, розпилювач "назальний душ", адаптер-перехідник для комплектуючих, загубник, маска для дітей і дорослих, повітряна трубка (100 см), інструкція з експлуатації, гарантійний талон.

Популярні запитання

Оснащений чи С102 ТОТАL аспіратор? У чому різниця між назальним душем та аспіратором?

Модель С102 ТОТАL не має в своїй комплектації аспіратора. Якщо він вам потрібен, рекомендуємо звернути увагу на модель Omron NE-C302.
Видалення слизу з носових каналів робиться за допомогою аспіратора, який всмоктує її. Назальний душ має інший принцип роботи, з його допомогою можна промити носові канали.

Які препарати можна застосовувати при використанні функції «назальний душ»? Чому немає ніякої інформації щодо цього питання в інструкції?

Виробник не має права вказувати в інструкції, які препарати використовувати і якими ліками лікувати різні захворювання. Рекомендації може давати тільки ваш  лікар.
З назальним душем можна використовувати соляні розчини. Але хід лікування, дозування і лікарські препарати повинен призначати тільки лікар.

Характеристика
Призначення Для лікування астми; Для лікування бронхіту; Для лікування горла; Для лікування кашлю; Для профілактики ГРВІ
Тип Компресорний
Гарантія 3 роки
Комплектація Розпилювач назальний душ; Дитяча маска;
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари