Компресорний небулайзер - інгалятор OMRON A3 Complete (NE-C300-E)

  • Omron (Японія)
  • Виробник  Omron (Японія)
  • Наявність:  Є в наявності
  • Модель:  A3 Complete

   


Небулайзер Omron A3 Complete  - це медичний прилад, здатний створювати аерозоль з характеристиками, відповідними для лікування різних респіраторних захворювань. Регулюючи кільце управління розпиленням на кришці небулайзерної камери, можна створити аерозоль з характеристиками, що дозволяють отримати максимальне проникнення лікарського засобу в дихальні шляхи, для яких призначено лікування. Це інноваційний науковий підхід до домашнього лікування, цей пристрій було розроблено у співпраці з пульмонологогами з метою підвищення ефективності лікування астми, хронічного бронхіту, а також респіраторних захворювань, алергічної та іншої етіології.

При будь-якій патології органів дихання єдиний зареєстрований в Україні небулайзер OMRON A3 Complete з регульованим розпиленням доставить лікарський препарат точно до місця патологічного процесу (верхні, середні, нижні відділи дихальних шляхів). Зміна розміру часток в аерозолі дозволяє швидко і ефективно доставити ліки в відділи легень і дихальних шляхів, уражені запаленням або іншим патологічним процесом.


OMRON А3 Complete має 3 положення кільця розпилювача на небулайзерної камері:

Положення 1:
розмір часток становить від + 7,5 мкм, який підходить для лікування захворювань верхніх дихальних шляхів (риніт, гайморит, ларингіт тощо) .

Положення 2:
  розмір часток становить 4,5-7,5 мкм, який підходить для лікування захворювань середніх дихальних шляхів (трахеїт і т.п.) .

Положення 3:
  розмір часток становить 2-4,5 мкм, який підходить для лікування захворювань нижніх дихальних шляхів (астма, бронхіт тощо).

Мінімальний обсяг небулайзерної камери становить 2 мл - максимальний 12 мл

Рівень шуму компресора (на відстані 1 м) - 65 дБ

Швидкість розпилення становить:

  • Положення кільця розпилення 1: близько 0,7 мл / хв
  • Положення кільця розпилення 2: близько 0.5 мл / хв
  • Положення кільця розпилення 3: близько 0,3 мл / хв

Завдяки унікальній конструкції небулайзерної камери досягається економне використання лікарського засобу: мінімальні втрати ліків під час інгаляції та малий залишковий об'єм.

Небулайзер A3 Complete укомплектований усіма необхідними аксесуарами для використання за призначенням.

Увага! Перед використанням пристрою проконсультуйтеся з лікарем щодо того, яке положення кільця розпилення є найкращим для призначеного лікування та уважно ознайомтесь з інструкцією по експлуатації приладу.


Популярні запитання

Не побачив в описі, чи є додаткові змінні фільтри в цій моделі?

У комплектацію NE-C300-E не входять додаткові фільтри.

В описі вказана країна-виробник - Японія. В аптеках бачив інгалятори Omron - Китай. В чому різниця?

OMRON, одна з найбільших компаній, що має бездоганну репутацію. Її продукція виробляється на 4-х власних заводах, які знаходяться в різних країнах: Японія, Італія, Китай і В'єтнам. Вся продукція компанії відповідає стандартам і є оригіналом.
Характеристика
Призначення Для лікування астми; Для лікування бронхіту; Для лікування горла; Для лікування кашлю; Для профілактики ГРВІ
Тип Компресорний
Гарантія 3 роки
Додаткові функції Регулювання розміру часток
Комплектація Дитяча маска; Насадка для носа
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари