Біотуалети і аксесуариБіотуалет Porta Potti Qube 145 (Thetford, Голландія)

Компактний комфортний біотуалет Thetford Porta Potti Qube 145 в немаркому сірому кольорі - модель для обладнання житлових фургонів, тимчасових поселень, для дачі. Підходить для використання л..

3540 грн.

Біотуалет Porta Potti Qube 165 (Thetford, Голландія)

Технічні характеристики: Об'єм нижнього бака - 21 л Висота 42 см Об'єм верхнього бака - 15 л Максимальне навантаження - 300 кг Вага - 4.5 кг Тип зливу - сильфонний..

3790 грн.

Біотуалет Porta Potti Qube 165 luxe (Thetford, Голландія)

Технічні характеристики: Об'єм нижнього бака - 21 л Висота 42 см Об'єм верхнього бака - 15 л Максимальне навантаження - 300 кг Вага - 4.5 кг Тип зливу - сільфонний Датчик заповнення - є..

4050 грн.

Біотуалет Порта Потті Qube 365 White (Thetford, Голландія)

Технічні характеристики: Об'єм нижнього бака - 21 л Висота 42 см Об'єм верхнього бака - 15 л Максимальне навантаження - 300 кг Вага - 4.5 кг Тип зливу - поршневий..

5570 грн.

Біотуалет PT10, Avial

Базова модель серії СНН, недорога, легка і зручна. Найбільшим успіхом користується у пенсіонерів, в сім'ях з 2х-3х чоловік, а також серед людей, чия робота не дозволяє залишати робоче місце н..

1536 грн.

Біотуалет PT12-AH (DTW 02B), Avial

Компактна, зручна і легка модель, в якій є весь набір потрібних функцій. Гідно оцінять цю модель любителі активного відпочинку. Її можна брати в походи, використовувати на яхтах, в кемпінгах...

1938 грн.

Біотуалет PT15A, Avial

Новий різновид біотуалету РТ20. Для зручності експлуатації в нижньому баку є індикатор заповнення, і клапан надлишкового тиску. Це значно спрощує його експлуатацію. Найбільшим успіхом користу..

1869 грн.

Біотуалет портативний, арт.3010, Avial

Базова модель серії СНН, недорога, легка і зручна. Найбільшим успіхом користується у пенсіонерів, в сім'ях з 2х-3х чоловік, а також серед людей, чия робота не дозволяє залишати робоче місце н..

1717 грн.

Рідина для біотуалетів "Aqua Kem Rinse" 1,5 л

Опис: залишає мікрозахисну плівку на поверхні туалету; зменшує силу потоку води;  покращує гігієну туалету; ароматизує (аромат лаванди).Дозування: Додаємо 100 мл. рідини у верхній бак (б..

499 грн.

Рідина для біотуалету "Aqua Kem Green" 1.5 л

Рідина "Аква Кем Грін" - призначена для нижнього бака біотуалету. Використовується для переробки відходів і зменшення запаху. Ідеально підходить для тривалого (до 14 днів) заповнення біотуале..

495 грн.

Рідина для біотуалету "Aqua Kem Green" 1.6 л

Рідина "Аква Кем Грін" - призначена для нижнього бака біотуалету. Використовується для переробки відходів і зменшення запаху. Ідеально підходить для короткочасного (до 4-х днів) заповнення бі..

180 грн.


Біотуалети і аксесуари

Грамотно вибираємо біотуалет для дому

Різні захворювання обмежують можливості людей будь-якого віку. Щодня вони стикаються з масою перешкод і складнощів. Серед них - відвідування туалету.

Протягом багатьох років фахівці працювали над вирішенням цієї проблеми в результаті було створено біотуалет кімнатний.

Домашній біотуалет дуже зручний не тільки для людей, які не мають централізованого туалету, але й для інвалідів, людей похилого віку та осіб, що мають зайву вагу.

Сучасні моделі значно відрізняються від звичного «судна», яке пропонують у лікарнях. Вони складаються з двох частин виконаних з якісного, гіпоалергенного матеріалу.

Одна частина призначена для зберігання чистої води, використовуваної для змиву відходів. Друга частина - призначена для збору відходів. Для того, щоб запахи не просочувалися в приміщення, нижня частина оснащена клапаном.

Сьогодні дуже легко купити біотуалет для дому ціна на такі вироби найрізноманітніша і залежить не тільки від марки, але і від виду виробу.

Давайте розглянемо найпопулярніші види:

 • На ніжках. Такі вироби дуже зручні для заміських дач, для пенсіонерів та інвалідів. Їх особливість полягає в можливості регулювати висоту ніжок. Ці моделі легко переміщати. Вони мають допоміжні бічні підлокотники, а кришку можна розміщувати в декількох положеннях і використовувати у вигляді спинки.
 • На коліщатках. Цей вид істотно не відрізняється від попереднього, але має в своїй комплектації коліщатка, що значно спрощує переміщення виробу.
 • У вигляді коляски. Такі моделі являють собою інвалідне крісло з вбудованим туалетом.

Купити біотуалет можна в будь-якому місті України: в Києві, Дніпрі, Харкові, Львові і т.д. Але перед цим необхідно добре подумати і зважити всі обставини. Для людини, яка вміє хоч трохи пересуватися можна купити виріб з малим об'ємом бака. Хворий самостійно зможе його періодично чистити. Якщо інвалід не може обходитися без допомоги сторонніх, то слід звернути увагу на моделі з великим об'ємом бака.

Уже відомо, що всі моделі мають клапан, який не дає розповсюджуватися запахам, крім цього можна придбати рідини для біотуалетів.

Рідини - дуже потрібний продукт. Вони дають можливість комфортно користуватися пристроєм, ліквідують запахи, блокують поширення бактерій і прискорюють утилізацію відходів. При регулярному використанні таких речовин ваш туалет завжди буде чистим, а користування ним комфортним.

Кращий біотуалет для інвалідів

Сучасний біотуалет кімнатний оснащується різними додатковими функціями, які значно спрощують життя інваліду.

Це можуть бути:

 • Підголівник з системою регулювання;
 • Підлокотники регульовані під особливості людини;
 • Регульована спинка;
 • Підставка під ноги, яка забирається при необхідності;
 • Крісла-туалети можуть бути оснащені гальмівною системою.

Ціна буде залежати від розмірів і додаткових функцій. При покупці враховуйте не лише свої витрати та побажання інваліда, а й його статуру. Існують моделі на різну ширину стегон і вагу. Для комфорту інваліду необхідно правильно підходити до процесу вибору.

При виборі варто звернути увагу на наступне:

 • Фізичний стан хворого;
 • Правильно визначити необхідні функції виробу;
 • Вагу та розміри хворого.

У нас ви придбаєте якісні моделі за помірними цінами.