Коректор постави ортопедичний посилений ОТ-1В-У, Реабілітімед (Україна)Доступні варіанти

   


Ортез грудо-попереково-крижовий (коректор постави) ОТ-1В-У - це посилена реклінуюча та фіксуюча система. Він оснащений 4-ма довгими металевими модельованими ребрами жорсткості, розташованими вздовж грудного і поперекового відділів хребта. Має 2 нерозтяжні лямки з м'якого багатошарового матеріалу, використання яких виключає здавлювання передніх країв пахвових западин. Фіксація ортеза спереду здійснюється за допомогою широкого еластичного пояса, який не зминається в області живота. Посилення фіксації досягається за рахунок двох бокових додаткових стяжок. Кріплення всіх елементів корсета здійснюється за допомогою текстильних застібок.

Коректор виготовлений із гіпоалергенних матеріалів і оснащений 4-ма модельованими ребрами жорсткості, які в поєднанні з реклінуючий лямками, дозволяють здійснити поступову корекцію постави за рахунок регульованого розведення плечей з одночасною фіксацією поперекового відділу хребта.

Моделювання ребер жорсткості по вигину хребетного стовпа і регуляція ступені натягу лямок, дозволяє здійснити не тільки індивідуальну підгонку коректора постави для кожного пацієнта, але проводити виправлення деформації хребта поетапно в 2-З прийоми, даючи організму можливість поступово адаптуватися, нормалізувати тонус перерозтягнутих та спазмованих м'язів, зводячи до мінімуму неприємні відчуття.

Показання до застосування:

  • Призначений для лікування порушень постави (сутулість) і викривлень грудного відділу хребта (кіфоз, сколіоз I - II ступеня).
  • Використовують для реабілітації після травм і операцій грудного відділу хребта.
  • Застосовують для профілактики сутулості при сидячій роботи.
  • Корсет використовують при проходженні курсу мануальної терапії та лікувальної гімнастики після кожного лікувального сеансу для збереження досягнутого лікувального ефекту.
  • Показаний при змінах структури тіл хребців будь-якої етіології (остеопороз, туберкульоз, остеохондропатия, наявність метастазів та ін.).
  • Профілактика переломів при остеопорозі, пухлинах і туберкульозному процесі.

Протипоказання:

  • Діафрагмальні грижі.
  • Невправні грижі черевної стінки.
  • Синдром портальної гіпертензії.

Таблиця підбору розміру:

Розмір Обсяг стегон нижче талії на 10 см Розмір одягу
Lp 66-76 36-38
S 76-86 40-42
M 86-96 44-46
L 96-106 48-50
XL більше 106 52-54


Характеристика
Ступінь фіксації Напівжорстка; Жорстка
Тип Грудопоперекові; Коректори постави
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари