Коректор постави ортопедичний ОТ-1Д-4 з 4-ма металевими ребрами жорсткостіДоступні варіанти

   


Коректор постави - це м'який еластичний реклінатор з металевими ребрами жорсткості, з чудовим обляганням, завдяки застосуванню легкого еластичного бандажної полотна.

Показання до застосування:

Коректор постави з ребрами жорсткості коригує неправильну поставу, зменшує болі в верхньому відділі спини, викликані кіфозом, сколіозом, остеопорозом або артритом, запобігає деформації хребта. Застосовується для тренування хорошої постави або при слабкій мускулатурі грудної клітини. У разі нещасного випадку ключиці, які потребують оперативного втручання, при крилоподібних лопатках.

Особливості:

  • Металеві ребра жорсткості покращують поставу і допомагають утримувати хребет прямо.
  • Ребра жорсткості допомагають вирівняти спину і забезпечити правильну поставу, їх при необхідності можна моделювати в залежності від необхідного ступеня фіксації.
  • Широкі ремені коректора м'яко розподіляють тиск на плечі, комфортно розташовуються навколо тулуба і утримують виріб в правильному положенні.

Застосування:

Реклінатор рекомендовано надягати безпосередньо на нижню білизну з бавовни. Розмістіть спинку коректора на своїй спині. Розправте плечі. Пропустіть руки в петлі ременів реклінатора та закріпіть коректор постави на животі за допомогою текстильної застібки, переконайтеся, що ребра жорсткості розташовані симетрично відносно хребетного стовпа.

Правила підбору:

Сантиметровою стрічкою щільно, що не тягнучи вимірюється окружність грудної клітини на рівні пахвових западин. За результатами вимірювань необхідний розмір підбирається по таблиці.

Таблиця розмірів:

Розмір Окружність грудної клітки, см
S 45-50
M 50-60
L 60-70
XL 70-80
XXL 80-90
XXXL 90-100


Характеристика
Ступінь фіксації Напівжорстка
Тип Коректори постави
Кількість ребер жорсткості 4
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари