Алюмінієвий ролер з регулюванням висоти сидіння OSD-Q88512 розбірний
-
- Виробник: OSD (Італія)
- Наявність: Є в наявності
- Модель: 13050
- Бонусні бали: 274.95
5499 грн.
Ролер або ролятор OSD-Q88512 зі складною рамою синього кольору – відмінне рішення для тих, кому потрібна додаткова опора під час ходьби. Прекрасно підходить для людей похилого віку.
Ролер є поширеним типом ходунців у більшості європейських країн та використовується для прогулянок на вулиці. Особливо популярний серед людей похилого віку, оскільки надає підтримку під час походів по магазинах, ринку або роботи з господарства на дачах, у приватних будинках.
Особливості:
- Легка алюмінієва рама.
- Накладки для рук виконані з гуми, що запобігає зісковзуванню.
- Ергономічні ручки регулюються за висотою залежно від зросту користувача.
- Гальмівні клавіши для фіксації на місці.
- Поворотні передні колеса забезпечують маневреність.
- М'яке сидіння з оббивкою з екошкіри регулюється за висотою та підходить для комфортного відпочинку під час прогулянок.
- М'яка накладка для спини виконана із спіненого матеріалу для комфортної підтримки спини.
- Знімна сумка виготовлена із міцної тканини, яка легко очищається та миється від забруднень.
- Роллер легко розбирається, що дозволяє зберігати виріб навіть в умовах обмеженого простору. Також ролатор можна компактно скласти, що дозволяє зручно транспортувати виріб.
Характеристики:
- Модель: OSD-Q88512
- Різновид: на колесах
- Конструкція: розбірна; складана
- Матеріал: алюміній
- Ширина, (см): 63
- Ширина сидіння, (см): 35
- Висота ручок, (см): 85 - 94
- Висота сидіння від підлоги, (см): 50 - 65
- Розмір коліс, (дюйми): 8”
- Матеріал руків'я: гума
- Вага, (кг): 8
- Максимальне навантаження, (кг): 136
Гарантія: 12 місяців
Країна реєстрації бренду: OSD (Італія)
| Характеристика | |
| Тип | Ролатори |
| Категорія | Для дорослих |
| Призначення | Для людей із порушеннями опорно-рухового апарату; Для людей похилого віку; Додаткова опора під час ходьби |
| Конструкція | Складна |
| Максимальне навантаження, кг | 136 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Висота | Висота сидіння від підлоги: 50-65 см |
| Ширина | 63 см |
| Особливості | Гальмівні клавіши для фіксації на місці; Великі поворотні передні колеса забезпечують маневреність |
| Вага | 8 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна виробник | Китай |




































