Аплікатор Ляпко Устілки Плюс р.40-43


   


«Устілка Плюс» (з капцями), крок голки - 5,0, кількість голок - 1762, розмір - 105х277 мм, 40-43 р. Склад: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення. Комплектацію даного товару виробник може змінювати.

Аплікатор «Устілки Плюс» - оригінальний і особливий аплікатор. Спеціально підібрана величина обмежувальних валиків дозує і коригує силу впливу голок на рефлексогенні зони підошви, попереджаючи і виключаючи можливість ушкодження шкіри. Даний аплікатор стимулює природні здібності організму до самозцілення, відновлює і нормалізує функції всіх органів і систем, спонукає до дії нашого «внутрішнього лікаря», перемагає гіподинамію та її наслідки.

Аплікатор «Устілки Плюс» - це оздоровча система, яка підходить всім і кожному, без обмежень за віком, статтю та вазі! На устілки можна акуратно наступати, на них можна стояти, ходити, бігати і навіть стрибати, танцювати. У комплекті з устілками є капці, для фіксації і зручності застосування.

Час впливу визначає отримання бажаного ефекту:

-стимулюючий (тонізуючий) вплив - 5-10 хвилин в активному руховому режимі (ходьба, біг); стоячи на устілках або інтенсивно «прокочуючи» стопи з устілкою;

- заспокійливий (седативний) вплив - 15-30 хвилин плавних, поступальних, хвилеподібних рухів стопи на устілці, при початковому положенні сидячи на стільці або лежачи в ліжку.

На устілки можна акуратно наступати, на них можна стояти, ходити, бігати, стрибати, танцювати.

Вклавши устілку всередину х / б шкарпетки (р-р 27-29) і одягнувши його на стопу, перебуваючи в положенні сидячи, можна прокатувати по підлозі предмети, наприклад, качалку або скляну пляшку для оптимізації дії. Зручні у використанні, можна підкласти вату між устілкою-аплікатором і Капцями на рівні зон, які потрібно активізувати; для посилення ефекту можна покласти на устілки тканинну прошарок - 2-3 шари марлі або рідкісну бавовняну тканину, змочену розчином лікарських препаратів, відваром трав, соляним розчином.
«Устілки» також можна використовувати на будь-які ділянки тіла.

Аплікатор «Устілки Плюс» - повернення до природи!

Часто задавані питання

У чому особливість даного аплікатора?

Вже давно відомо, що в стопах, як і в інших кінцівках, знаходиться велика кількість нервових закінчень. Дана модель у вигляді устілки максимально ефективно впливає на організм людини і стимулює його до природних здібностей до самозцілення. Аплікатор сприяє нормалізації роботи всіх внутрішніх органів, покращує кровообіг.
Незважаючи на те, що дана модель має специфічну форму, її можна використовувати для будь-яких частин тіла. Можна сказати, це універсальна річ.

Чи можна застосовувати дані устілки під час реабілітації після перелому ноги, якщо є шрам від опіку?

Устілки Ляпко прекрасно показали себе в численних дослідженнях ходу реабілітації після переломів різної складності. Було зафіксовано:
- зменшення больових відчуттів;
- поліпшення кровообігу;
- у пацієнтів пропадала важкість у ногах.
Старі, вже загоєні рани не можуть стати протипоказанням до застосування даного аплікатора. Якщо шрам не турбує, не роздратований і не пошкоджений, то устілки можна використовувати.

Характеристика
Крок голки 5.0
Тип Пласкі
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари