Аплікатор Ляпко Квадро 5.8 AG


   


Пристрій аплікаційний Ляпко «Квадро», крок голки - 5,8, розмір - 118х470 мм, кількість голок - 1780. Склад: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення. Є універсальним аплікатором і може застосовуватися на будь-які зони. При бажанні може бути розрізаний поздовжньо і / або поперечно на 2 або 4 аплікатора для вибіркової дії на окремі зони тіла з індивідуальним регулюванням тривалості впливу кожного аплікатора.

Аплікатори Ляпко - це еластичні пластини, валики і пояси, голки яких виготовлені з необхідних для організму металів: цинку, міді, заліза, нікелю і срібла. Висока ефективність оздоровлення досягається за рахунок виникаючих у шкірі, на вістрях голок і між ними гальванічних струмів.


Аплікатор змушує захисні функції організму "прокинутися" і включитися в активну боротьбу з недугою.

Застосування пласких аплікаторів - найоптимальніший спосіб, що не вимагає додаткових зусиль від пацієнта і допомоги від інших, надійно і ефективно допоможе усунути біль, зняти втому, а вранці зарядить життєвою енергією на цілий день.

Крок аплікатора підбирається за індивідуальною чутливістю шкіри, яка не завжди залежить від віку. Дітям, людям, з підвищеною чутливістю, ніжною шкірою, худорлявої статури рекомендується застосовувати аплікатори і валики з кроком між голками 3,5
- 5,8 мм.

Час впливу на шкіру залежить від наявних в конкретному випадку симптомів. При хронічних болях, дратівливості, стані збудження, безсоння рекомендується використовувати аплікатори Ляпко в другій половині дня або перед сном. Тривалість дії для плоского УАЛ - 25
- 30 хв. і більше. При загостренні процесу, різких і інтенсивних болях, сонливості, слабкості, зниженні чутливості, у ослаблених хворих і людей похилого віку вплив ефективно в ранкові години і першу половину дня. Тривалість дії плоского пристрою - 10 - 20 хв.

Пристрої аплікаційні Ляпко в процесі використання стикаються з шкірою, не ушкоджуючи її, і не мають контакту кров'ю. У лікувальних установах після сеансу аплікацій вони повинні піддаватися дезінфекції згідно Стандартів проведення дезінфекції виробів медичного призначення, шляхом їх повного занурення у дезінфікуючий розчин.

Для проведення дезінфекції використовуються нехлоровмісткі дезінфікуючі засоби для виробів з медичної гуми і некорозійностійкиіх металів, дозволені для застосування в лікувальних установах України згідно з методичними вказівками щодо їх використання.

При індивідуальному використанні аплікатор Ляпко не потребує дезінфекції. Гігієнічний догляд за ним передбачає: обробку миючим розчином (шампунь, рідке мило), промивання проточною водою і просушування потоком гарячого повітря (за допомогою фена). При правильному догляді, термін служби аплікатора становить 5
- 7 років.

Часто задавані питання

Хочу купити даний аплікатор для своєї бабусі. Чи є протипоказання?

Аплікатори використовуються при багатьох захворюваннях, але в ряді випадків терапія з їх допомогою заборонена. До них відносяться:
- гострі інфекційні захворювання;
- підвищення температури;
- хвороби крові та кровотворних органів в стадії декомпенсації;
- сильне, раптове виснаження;
- рани, опіки, обмороження. Будь-які пошкодження шкіри.
Це відноситься до застосування аплікаторів будь-якої фірми. Крім того, перед початком лікування, вкрай рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Характеристика
Крок голки 5.8
Тип Пласкі
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари