Аплікатор Ляпко Супутник 4,9 AG


   


Застосовується для локального впливу в районі шийного, грудного і попереково-крижового відділу хребта, може бути зафіксований в зонах найбільшого болю. При простудних захворюваннях може використовуватися замість гірчичників.

Аплікатори Ляпко - це еластичні пластини, валики і пояси, голки яких виготовлені з необхідних для організму металів: цинку, міді, заліза, нікелю і срібла. Висока ефективність оздоровлення досягається за рахунок виникаючих у шкірі, на вістрях голок і між ними гальванічних струмів.

При індивідуальному використанні аплікатор Ляпко не потребує дезінфекції. Гігієнічний догляд за ним передбачає: обробку миючим розчином (шампунь, рідке мило), промивання проточною водою і просушування потоком гарячого повітря (за допомогою фена). При правильному догляді, термін служби аплікатора становить 5-7 років.

Пристрої аплікаційні Ляпко в процесі використання стикаються з шкірою, не ушкоджуючи її, і не мають контакту з кров'ю. У лікувальних установах після сеансу аплікацій вони повинні піддаватися дезінфекції згідно Стандартів проведення дезінфекції виробів медичного призначення, шляхом їх повного занурення у дезінфікуючий розчин.

Для проведення дезінфекції використовуються дезінфікуючі засоби без хлору для виробів з медичної гуми і некорозійностійких металів, дозволені для застосування в лікувальних установах України згідно з методичними вказівками щодо їх використання.

Застосування плоских аплікаторів - найоптимальніший спосіб, що не вимагає додаткових зусиль від пацієнта і допомоги від інших, надійно і ефективно усунває біль, знімає втому, а вранці заряджає життєвою енергією на цілий день.

Крок аплікатора підбирається за індивідуальній чутливістю шкіри, яка не завжди залежить від віку. Дітям, людям, з підвищеною чутливістю, ніжною шкірою, худорлявої статури рекомендується застосовувати аплікатори і валики з кроком між голками 3,5-5,8 мм.

Час впливу на шкіру залежить від наявних в конкретному випадку симптомів. При хронічних болях, дратівливості, стані збудження, безсоння рекомендується використовувати аплікатори Ляпко в другій половині дня або перед сном. Тривалість дії для плоского УАЛ - 25-30 хв. і більше.

При загостренні процесу, різких і інтенсивних болях, сонливості, слабкості, зниженні чутливості, у ослаблених хворих і людей похилого віку вплив ефективний в ранкові години і першу половину дня. Тривалість дії плоского пристрою - 10-20 хв.

Часто задавані питання

Які розміри має даний аплікатор? Чи є в комплекті чохол?

Аплікатор Супутник 4,9 має розмір 53х230 мм. Він зручний для транспортування і використання в нестандартних місцях, у відрядженнях і туристичних поїздках. В комплекті не йде додаткового чохла для зберігання і транспортування.

Підкажіть, в чому відмінність аплікаторів Супутник 4,9 AG і 6.2 Ag?

Дані дві моделі відрізняються розмірами, кількістю голок і їх відстанню один від одного.
Розмір аплікатора Супутник 4,9 складає 5,3х23,0 см, в ньому розміщується 511 голок, а їх крок складає 4,9 мм, в той час, як Супутник 6,2 трохи більше (6,0х23,5 см), в ньому 375 голок, а їх крок 6,2 мм.

Характеристика
Крок голки 4.9
Тип Пласкі
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари