Валик великий М 5,0 AG


   


Валики Ляпко - це пристрої аплікаційні для динамічної дії («мільйонний голчастий душ»). Використовуються на всіх ділянках тіла: спина, поперек, область сідниць, грудна клітка, живіт, кінцівки. Терапевтичний ефект досягається у декілька разів швидше, ніж при застосуванні статичного пристрою.

Гальванічний струм, що виникає в шкірі, на вістрях і між голками носить імпульсний характер. При обробці спини та інших важкодоступних ділянок тіла валик вимагає участі помічника.

Валик призначений для лікування і точної рефлекторної діагностики.

Діагностичний метод заснований на тому факті, що при наявності патологічного процесу ділянки шкіри, які є проекціями внутрішніх органів, зони проекції точок «співчуття» (вздовж хребта) і точок «глашатаїв» (на передній поверхні тулуба), по різному реагують на вплив голчастим валиком:
• норма: шкіра рожева, тепла.
• 1-а ступінь пошкодження (часткова компресія, процес відносно «свіжий»): реакція на подразнення надлишкова, шкіра червона, температура підвищена.
• 2-а ступінь пошкодження (більш глибока,): реакція на подразнення знижена, шкіра має злегка рожевий колір, температура майже не змінена, трохи підвищена.
• 3-а ступінь пошкодження (глибоке пошкодження, хронічний процес 3 і більше місяців): реакція на подразнення відсутня, температура знижена, шкіра суха, стоншена або рубцево змінена, має блідий колір.

За допомогою валиків можна проводити рефлекторну діагностику, захворювань, які проявилися і прихованих.

Під впливом аплікатора нормальна тканина залишається в нормі, а в змінених органах і ділянках шкіри йдуть відновлювальні процеси, що відображаються на шкірних ділянках у вигляді нормалізації кольору та інших характеристик. Величина мікрострумів між голками визначається провідністю шкіри, яка залежить від концентрації електролітного складу поту і міжклітинної рідини. Різний стан енергії в меридіанах також може відображатися на шкірі у вигляді блідих ділянок і ділянок почервоніння.

Симптоми «надлишку» (гострий процес: при травмах, гострому запаленні, застудах і т.д.):
• підвищена температура;
• почервоніння шкіри;
• набряклість;
• різка місцева хворобливість;
• інтенсивні, різкі болі.

У цих випадках - вплив аплікаційними валиком протягом 7-10 хв допомагає позбутися від надлишкової енергії і призводить організм до норми.

Симптоми «нестачі» (хронічні захворювання: дегенеративні хронічні процеси, наслідки травм, радикулітів і т. Д.):
• ниючі, розлиті болі;
• знижена температура;
• блідість шкіри;
• глибоке оніміння ( «мурашки»);
• зниження чутливості, відсутність реакцій.

Вплив аплікатора при синдромах «нестачі» направлено на насичення відсутньої енергією. Для цього валиком впливають протягом 10-15 хвилин.Отже, один і той же аплікатор діє універсально: енергію в ділянках шкіри з підвищеною реактивністю, відповідних роздратованим органам, що знаходяться в стані «надлишку», він «прибирає», призводить до норми з виділенням потужного приємного тепла, а ослаблені, дегенеративно змінені зони з недоліком енергії «пробуджує», насичує енергією, тим самим приводячи до норми (відновлюючи втрачену функцію).
Пристрої аплікаційні Ляпко в процесі використання стикаються з шкірою, не ушкоджуючи її, і не мають контакту з кров'ю. У лікувальних установах після сеансу аплікацій вони повинні піддаватися дезінфекції згідно Стандартів проведення дезінфекції виробів медичного призначення, шляхом їх повного занурення у дезінфікуючий розчин.

Для проведення дезінфекції використовуються дезінфікуючі засоби без хлору для виробів з медичної гуми і некорозіностойких металів, дозволені для застосування в лікувальних установах України згідно з методичними вказівками щодо їх використання.

При індивідуальному використанні аплікатор Ляпко не потребує дезінфекції. Гігієнічний догляд за ним передбачає: обробку миючим розчином (шампунь, рідке мило), промивання проточною водою і просушування потоком гарячого повітря (за допомогою фена). При правильному догляді, термін служби аплікатора становить 5 - 7 років.

Популярні запитання:

Була на прийомі у лікаря, і він порекомендував придбати валик, але не вказав ні розмір, ні крок. Як зробити правильний вибір?
Все, що вам необхідно, це визначити крок голки. Її варто вибирати відповідно до вашої чутливістю шкіри і статурою. Розмір валика ви вибираєте в залежності від своїх побажань. Всі вони універсальні і дозволяють проводити терапію на різних ділянках тіла.
Яка кількість голок має дана модель?
Валик великий М 5,0 AG є універсальним засобом, що дозволяє проводити масажі на всіх частинах тіла. Він має довжину 11,1 см, його діаметр 6,1 см, і вміщує він 570 голок.


Характеристика
Крок голки 5.0
Тип Валики
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари