Аплікатор Ляпко Пояс універсальний 4.3 AG


   


Універсальний пояс Аплікатор Ляпко М 4,3 Ag призначений для масажного впливу на різні ділянки тіла з метою лікування і профілактики різних захворювань. Стимуляція кровообігу відбувається завдяки контакту шкіри з гострими голками аплікатора. При цьому вони не ушкоджують поверхню шкіри і не контактують з кров'ю. Реакцією на контакт, крім відчуття дотику, є поліпшення кровопостачання, збудливий або гальмівний ефект, що впливає комплексно на весь організм.

Особливості

Виріб складається з двох паралельних смужок, з'єднаних між собою. На смужках розташовано 5 блоків з аплікаційними масажними пластинами, їх можна пересувати по смужках так, щоб точно впливати на потрібні ділянки тіла.

Самі смужки виконані з гіпоалергенної медичної гуми, і мають зручні застібки, завдяки яким пояс відмінно фіксується в потрібних положеннях.

Блоки з аплікаторами мають різні розміри: 2 однакових блоку 140х65 мм, і ще три - 90х65, 77х65 і 68х65 мм.

Голки на пластинах виконані зі срібла, заліза, міді, цинку і нікелю, і розміщені на відстані 4.3 мм один від одного, а загальна кількість голок на поясі-масажері - 1485 шт.

Після кожного використання пояс потрібно дезінфікувати спеціальними розчинами без вмісту хлору або промивати мильною водою і просушувати під потоком теплого повітря.

Характеристика
Крок голки 4.3
Тип Пояси
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари