Аплікатор Ляпко Пояс "МАЛЮК"


   


Пристрій аплікаційний Ляпко плаский "Пояс малюк" складається з 6 пластин і 2 регульованих поясів, кількість голок - 960. Розмір кожної пластини - 36x84 мм. Завдяки надійним фіксаторам кріпиться на проблемні зони.

У вас багато турбот і немає часу застосувати аплікатор Ляпко? Ви не можете відірватися від улюбленої телепередачі або комп'ютера? Хочете застосовувати аплікатор Ляпко, але ніколи лежати на ньому? Пристрій-пояс вирішить ці проблеми.

Тепер процедура поверхневої голкотерапії стала ще більш простою у використанні, зручною для пацієнтів і широко доступною. Завдяки надійним фіксаторам, пояс кріпиться безпосередньо на зону болю, зону відображеного болю, на зону іррадіації болю або зону проекції хворого органу, зону розташування біологічно активних точок і меридіанів. З урахуванням запропонованих схем, вплив можна поділити на основні, додаткові і допоміжні зони по черзі, по черзі або вибірково.

Фіксатори забезпечують рівномірний притиск аплікатора до поверхні тіла і дають можливість рухатися, продовжувати розпочату справу і в той же час отримувати лікування. Фіксувати аплікатор-пояс можна самостійно, без сторонньої допомоги - легко, швидко, надійно і на будь-яких ділянках тулуба, кінцівок, суглобів. Для цього передбачено регулювання довжини пояса.

Часто задавані питання

Який час необхідно для одного сеансу, щоб був помітний результат?

Все залежить від того, що ви хочете отримати в результаті. Якщо вас цікавить тонізування, то один сеанс повинен триває від 7 до 10 хвилин.
Для досягнення заспокійливого ефекту, слід носити аплікатор не менше 20 хвилин. При цьому час процедури не повинно перевищувати 2 год. Для зняття гострого болю, досить носити аплікатор 10-15 хвилин, а при хронічних болях сеанс повинен тривати від півгодини до 2 годин.

Чи потрібно проводити дезінфекцію аплікатора після кожного використання?

Дезінфекцію варто проводити після кожного використання тільки в тому випадку, якщо поясом користується багато людей. Це стосується поясів в лікарнях і поліклініках. Для домашніх (особистих) поясів це не потрібно. Для дезінфекції можна купити в аптеці дезрозчини без хлору.

Характеристика
Тип Пояси
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари