Аплікатор Ляпко Народний 7.0 AG


   


Аплікатор Ляпко "Народний" 7.0 AG - універсальний масажний килимок для впливу на різні ділянки тіла: спину, поперек, кінцівки, грудну клітку. Завдяки гальванічним мікрострумам, які виникають при контакті металевих шипів з поверхнею шкіри, досягається загальнозміцнюючий і лікувальний ефект. Розмір 9,5 х 32 см і найширший крок між голками (7 мм), сприяють інтенсивному впливу і високій ефективності процедури. Масажер зручно фіксувати у вигляді пояса. Можна використовувати відразу два таких пояси для максимального охоплення хребта по всій довжині.

Особливості моделі

У аплікаторе 591 голка, всі вони рівновіддалено і рівномірно розташовані на еластичному гіпоалергенний килимку з медичної гуми. Шипи масажера виконані зі срібла, цинку, міді, нікелю і заліза.

Комплексний лікувальний ефект досягається завдяки голковколювання біологічно активних точок, що викликає позитивну рефлекторну реакцію, тим самим призводить до запуску регенеруюючих і відновних процесів в організмі. Крім того, відбувається мікромасаж шкіри, що активізує і покращує кровообіг.

Масажер-аплікатор Ляпко підходить для довгострокового впливу на акупунктурні точки: його легко зафіксувати в правильному положенні за допомогою широкого пояса, еластичного бинта або пов'язки.

При правильному накладення аплікатора не повинно бути пошкоджень шкіри або больових відчуттів, які тривають довше 30 секунд. Будь-який дискомфорт вказує на неправильне положення масажера.

Характеристика
Крок голки 7.0
Тип Пласкі
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари