Аплікатор Ляпко Супутник 6.2 Ag


   


Застосовується для локального впливу в районі шийного, грудного і попереково-крижового відділу хребта, може бути зафіксований в зонах найбільшого болю. При простудних захворюваннях може використовуватися замість гірчичників.

Аплікатори Ляпко - це еластичні пластини, валики і пояси, голки яких виготовлені з необхідних для організму металів: цинку, міді, заліза, нікелю і срібла. Висока ефективність оздоровлення досягається за рахунок виникаючих у шкірі, на вістрях голок і між ними гальванічних струмів.

При індивідуальному використанні аплікатор Ляпко не потребує дезінфекції. Гігієнічний догляд за ним передбачає: обробку миючим розчином (шампунь, рідке мило), промивання проточною водою і просушування потоком гарячого повітря (за допомогою фена). При правильному догляді, термін служби аплікатора становить 5-7 років.

Пристрої аплікаційні Ляпко в процесі використання стикаються з шкірою, не ушкоджуючи її, і не мають контакту з кров'ю. У лікувальних установах після сеансу аплікацій вони повинні піддаватися дезінфекції згідно Стандартів проведення дезінфекції виробів медичного призначення, шляхом їх повного занурення у дезінфікуючий розчин.

Для проведення дезінфекції використовуються дезінфікуючі засоби без хлору для виробів з медичної гуми і некорозійностійких металів, дозволені для застосування в лікувальних установах України згідно з методичними вказівками щодо їх використання.

Застосування плоских аплікаторів - найоптимальніший спосіб, що не вимагає додаткових зусиль від пацієнта і допомоги від інших, надійно і ефективно усуває біль, знімає втому, а вранці заряджає життєвою енергією на цілий день.

Крок аплікатора підбирається за індивідуальною чутливістю шкіри, яка не завжди залежить від віку. Дітям, людям, з підвищеною чутливістю, ніжною шкірою, худорлявою статурою рекомендується застосовувати аплікатори і валики з кроком між голками 3,5-5,8 мм.

Час впливу на шкіру залежить від наявних в конкретному випадку симптомів. При хронічних болях, дратівливості, стані збудження, безсоння рекомендується використовувати аплікатори Ляпко в другій половині дня або перед сном. Тривалість дії для плоского УАЛ - 25-30 хв. і більше.

При загостренні процесу, різких і інтенсивних болях, сонливості, слабкості, зниженні чутливості, у ослаблених хворих і людей похилого віку вплив ефективний в ранкові години і першу половину дня. Тривалість дії плоского пристрою - 10-20 хв.

Часто задавані питання

Читаю багато позитивних відгуків про аплікатори Ляпко, але не можу зрозуміти, як вони можуть позитивно впливати на організм?

Організм людини унікальний. Іноді, здавалося б, елементарні речі можуть дуже ефективно і позитивно на нього впливати. Саме так відбувається і з аплікаторами.
Вони впливають на людський організм в двох напрямках:
1) Рефлекторно-механічна дія. В результаті масажу поліпшується кровообіг, значно прискорюються процеси регенерації, покращується стан багатьох внутрішніх органів.
2) Гальвано-електрична дія. Все голочки на виробі зроблені з різних металів (про це пишеться в характеристиках). Стикаючись з тілом вони створюють гальванічні струми. Саме вони знімають напругу і роздратування.

Характеристика
Крок голки 6.2
Тип Пласкі
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари