Методичні рекомендації Ляпко


   


Шановні читачі!
Ви тримаєте в руках видання, присвячене Вашому здоров'ю! На його сторінках ми познайомимо Вас з простим, але ефективним способом забути про біль, не допустити її появи. Ми представимо Вам велике сімейство пристроїв аплікаційних Ляпко (далі по тексту - «аплікатори Ляпко») і познайомимо зі специфікою їх застосування. Наші аплікатори призначені для широкого використання в комплексній терапії та профілактиці різних захворювань і патологічних станів. Ви переконаєтеся, що це чудовий засіб для зміцнення і збереження здоров'я.

Взявши за основу цілющий китайський метод голковколювання (впливу на біологічно активні точки і зони пучком голок), ми застосували унікальну технологію виготовлення багатоголкових аплікаторів з різних металів і металевих покриттів, оригінально розташувавши їх в певному порядку на гумовій основі. Це сприяло збільшенню і розмаїттю чинників впливу на шкірні покриви і підвищенню терапевтичного і оздоровчого ефекту.
Вашій увазі ми пропонуємо для обговорення теми, пов'язані з використанням технік оздоровлення і профілактики хвороб, заснованих на застосуванні аплікаційної терапії.

Головна мета книги - навчити Вас бути здоровими. Прикладними завданнями ми вважаємо необхідність розповісти про можливості аплікаторів Ляпко, описати механізм їх дії і пристрій, допомогти розібратися в специфіці використання окремо взятих видів аплікаторів.

Вірю, що, прочитавши цю книгу, Ви переконаєтеся: аплікатори діють ефективно і безвідмовно, дають реальне повернення сил і енергії, зміцнюють дух і тіло, ведуть до здоров'я, гармонії і щастя!

Маю надію, що книга вас зацікавить і стане добрим супутником кожному, хто прагне якомога довше зберегти найцінніше, що є у нас в житті - здоров'я! Адже, як кажуть мудреці, здоров'я - це не все, але все без здоров'я - ніщо!

Щиро сподіваюся, що, прочитавши цю книгу, Ви самі оберете свій шлях до здоров'я, довголіття і щастя! Адже багато головних сторінок життя не було написано саме через недбале ставлення до здоров'я.

Президент ТОВ «Ляпко»
лікар-рефлексотерапевт
вищої категорії,
кандидат медичних наук Н.Г. Ляпко

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари