Валик універсальний М 3,5 AG


   


УАЛЦ "Валик Універсальний М" (з гумовими втулками), крок голки - 3,5, ширина - 72 мм, діаметр 51 мм, кількість голок 496. *Далі за текстом - «аплікатор Ляпко» - прим. ред. *
Склад: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення.

Валики - це аплікаційні пристрої для динамічної дії (мільйонний «голчатий душ»). Використовуються на всіх ділянках тіла: спина, поперек, область сідниць, грудна клітка, живіт, кінцівки. Терапевтичний ефект досягається в декілька разів швидше, ніж при застосуванні статичного аплікатора.

Гальванічний струм, що виникає в шкірі, на вістрях і між голками носить імпульсний характер. При обробці спини та інших важкодоступних ділянок тіла валик вимагає участі помічника.

Валик Універсальний М призначений для лікування і точної рефлекторної діагностики. Завдяки гнучким боковим гумовим втулкам виявляється більш м'який, делікатний вплив на шкіру. Застосовується для терапевтичного впливу на будь-які ділянки тіла, голови і обличчя. Рекомендований для застосування дорослим і дітям.

Використовуючи валик, можна надати заспокійливу (седативну) або збудливу (тонізуючу) дію. Для отримання заспокійливого ефекту (наприклад, при болях в попереково-крижовій області або в нижніх кінцівках) сеанс триває 10-15 хвилин з охопленням великої ділянки поверхні тіла.

При сеансі лікування по збудливому методі (наприклад, при парезі м'язів і інших станах) проводиться швидке і сильне подразнення протягом 5-7 хвилин, але з захопленням меншої площі тіла. Голки валика, стикаючись зі шкірою, не ушкоджують її. Метод ефективний і неінвазивний, тобто повністю виключає перенесення інфекції (вірусного гепатиту, СНІДу).

За допомогою даного виду валиків можна проводити рефлекторну діагностику як захворювань, що проявилися так і прихованих. Діагностичний метод заснований на тому факті, що на шкірі людини знаходяться певні зони проекції вісцеральних (внутрішніх) органів. У цих зонах при захворюванні відповідних органів з'являються зміни у вигляді гіпо- або гіперестезії (порушення чутливості), підвищення або зниження температури, посилення або зменшення кровонаповнення (зміна кольору шкіри від різкої блідості до інтенсивного почервоніння), появи місцевого набряку.

Гарантійний термін - 1 рік згідно ТУ.

Популярні запитання

Чим відрізняється валик універсальний від валику для обличчя, якщо крок голки однаковий - 3,5?
Основна відмінність полягає в розмірах. Універсальний більше і при його допомозі можна значно швидше обробити необхідні ділянки тіла. Розміри універсального валика: 72 мм, діаметр 51 мм. Для обличчя: 40х50. Відповідно і кількість голок в універсальному буде більшою практично в два рази.
Моїй дитині 3 роки і у нього дуже слабка одна рука. Чи зможе в цій ситуації допомогти валик?
Так, це саме той виріб, який зможе вирішити дану проблему. Завдяки валику ви легко зможете впливати на необхідні зони і тим самим стимулювати роботу руки.


Характеристика
Крок голки 3.5
Тип Валики
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари