Аплікатор Ляпко Квадро 4.9 AG


   


Пристрій аплікаційної Ляпко плоске «Квадро» 4,9 Ag

Аплікатори Ляпко - це еластичні пластини, валики і пояса, голки яких виготовлені з необхідних для організму металів: цинку, міді, заліза, нікелю і срібла. Висока ефективність оздоровлення досягається за рахунок виникаючих у шкірі, на вістрях голок і між ними гальванічних струмів.


Аплікатор змушує захисні функції організму "прокинутися" і включитися в активну боротьбу з недугою.

Застосування плоских аплікаторів - найоптимальніший спосіб, що не вимагає додаткових зусиль від пацієнта і допомоги від інших, надійно і ефективно усуне біль, зніме втому, а вранці зарядить життєвою енергією на цілий день.

Крок аплікатора підбирається за індивідуальною чутливістю шкіри, яка не завжди залежить від віку. Дітям, людям, з підвищеною чутливістю, ніжною шкірою, худорлявої статури рекомендується застосовувати аплікатори і валики з кроком між голками 3,5 - 5,8 мм.

Час впливу на шкіру залежить від наявних в конкретному випадку симптомів. При хронічних болях, дратівливості, стані збудження, безсонні рекомендується використовувати аплікатори Ляпко в другій половині дня або перед сном. Тривалість дії для плоского УАЛ - 25 - 30 хв. і більше. При загостренні процесу, різких і інтенсивних болях, сонливості, слабкості, зниженні чутливості, у ослаблених хворих і людей похилого віку вплив ефективний в ранкові години і першу половину дня. Тривалість дії плоского пристрою - 10 - 20 хв.

Пристрої аплікаційні Ляпко в процесі використання стикаються з шкірою, не ушкоджуючи її, і не мають контакту кров'ю. У лікувальних установах після сеансу аплікацій вони повинні піддаватися дезінфекції згідно Стандартів проведення дезінфекції виробів медичного призначення, шляхом їх повного занурення у дезінфікуючий розчин.

Для проведення дезінфекції використовуються нехлоровмісткі дезінфікуючі засоби для виробів з медичної гуми і некорозійностійких металів, дозволені для застосування в лікувальних установах України згідно з методичними вказівками щодо їх використання.

При індивідуальному використанні аплікатор Ляпко не потребує дезінфекції. Гігієнічний догляд за ним передбачає: обробку миючим розчином (шампунь, рідке мило), промивання проточною водою і просушування потоком гарячого повітря (за допомогою фена). При правильному догляді, термін служби аплікатора становить 5 - 7 років.

Часто задавані питання

У рекламі бачив, що аплікатор використовують удень, наприклад, фіксують його під одягом. Дану модель можна так кріпити?

Аплікатори не мають спеціальних кріплень під одягом. Це не завжди зручно і комфортно. В інструкції зазначено, що використовувати їх необхідно в горизонтальному положенні або сидячи.

Хочу купити аплікатор на подарунок чоловікові 26 років, як вибрати?

Здійснюючи вибір такого делікатного, але корисного подарунка, ви повинні звертати увагу на такі фактори:
- завдання, яке передбачається вирішити за допомогою даного пристрою;
- статура пацієнта;
- зона впливу (можливо, вам і зовсім потрібен валик);
- особливості організму, шкіри.
Якщо боїтеся неправильно вибрати, проконсультуйтеся з сімейним лікарем.

Характеристика
Крок голки 4.9
Тип Пласкі
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари