Аплікатор Ляпко Шанс 5,8 Ag


   


Застосовується у пацієнтів з підвищеною чутливістю або малим шаром підшкірно-жирової клітковини, в дитячому віці. Може застосовуватися самостійно або з іншими АУЛ на будь-які зони.

Крок аплікатора підбирається за індивідуальною чутливості шкіри, яка не завжди залежить від віку. Дітям, людям, з підвищеною чутливістю, ніжною шкірою, худорлявою статурою рекомендується застосовувати аплікатори і валики з кроком між голками 3,5-5,0 мм.

Аплікатори Ляпко - це еластичні пластини, валики і пояси, голки яких виготовлені з необхідних для організму металів: цинку, міді, заліза, нікелю і срібла.

Високий лікувально-оздоровчий ефект обумовлений вираженими рефлекторно-механічними, гальвано-електричними властивостями аплікаторів Ляпко. В результаті активізується діяльність нервової, серцево-судинної, кісткової, травної та ін. систем. Особливо виражені захисні (імунологічні) властивості. При відсутності побічних ефектів змушує захисні сили організму «прокинутися» і включитися в активну боротьбу з недугою.

Пристрої аплікаційні Ляпко в процесі використання стикаються з шкірою, не ушкоджуючи її, і не мають контакту з кров'ю. У лікувальних установах після сеансу аплікацій вони повинні піддаватися дезінфекції згідно Стандартів проведення дезінфекції виробів медичного призначення, шляхом їх повного занурення у дезінфікуючий розчин.

Для проведення дезінфекції використовуються дезінфікуючі засоби без хлору для виробів з медичної гуми і металів, дозволені для застосування в лікувальних установах України згідно з методичними вказівками щодо їх використання.

При індивідуальному використанні аплікатор Ляпко не потребує дезінфекції. Гігієнічний догляд за ним передбачає: обробку миючим розчином (шампунь, рідке мило), промивання проточною водою і просушування потоком гарячого повітря (за допомогою фена). При правильному догляді, термін служби аплікатора становить 5 - 7 років.

Застосування плоских аплікаторів - найоптимальніший спосіб, що не вимагає додаткових зусиль від пацієнта і допомоги від інших, надійно і ефективно усуває біль, знімає втому, а вранці заряджає життєвою енергією на цілий день.

Часто задавані питання

Хочу купити аплікатор, але нічого не розумію в цій темі. Як вибрати правильно крок і взагалі виріб?
Таку характеристику, як крок голки, необхідно визначати відповідно до вашою шкірою, в залежності від її чутливості. Пацієнтам худорлявої статури, підліткам та дітям рекомендується вибирати вироби з показником 3,0 - 4,9 мм. Такий же крок потрібен і людям з чутливою шкірою. Пацієнтам з нормальною статурою підходять моделі з кроком 5,0 - 6,1 мм. Завжди можна зменшити або збільшити вплив. Для зменшення можна підкласти тканину, а для збільшення - розміщувати важки, як варіант, можна використовувати мішечки з піском. Навіть якщо ви помилитеся з кроком, ви завжди зможете підлаштувати виріб під себе. Час сеансу завжди залежить від бажаного результату.


Характеристика
Крок голки 5.8
Тип Пласкі
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари