Аплікатор Ляпко Дует 5.8 AG


   


Застосування плоских аплікаторів Ляпко - найоптимальніший спосіб, що не вимагає додаткових зусиль від пацієнта і допомоги від інших, надійно і ефективно усуне біль, зніме втому, а вранці - зарядить життєвою енергією на цілий день.

Маленькі аплікатори Ляпко можуть застосовуватися для тривалому носіння в зонах найбільшого болю, тригерних зонах, в зонах найбільшого розташування акупунктурних точок. Їх рекомендується носити під поясом, еластичним бинтом або зміцнюючою пов'язкою. Час носіння від 30 хвилин до 2-3-х годин.

Для досягнення стійкого оздоровчого лікувального ефекту необхідно застосовувати різні аплікатори Ляпко в кожному конкретному випадку, тому в домашній аптечці рекомендується мати їх універсальний комплект, що складається з: 2-х плоских (Квадро або Шанс) аплікаторів Ляпко, 2-3 маленьких (Супутник або Краплинки), 1 -2 валиків, наприклад, «Універсальний», «Особовий» або «Великий».

Крок аплікаторів Ляпко підбирається за індивідуальною шкірною чутливістю, яка не завжди залежить від віку. Дітям, людям, з підвищеною чутливістю, ніжною шкірою, худорлявої статури рекомендується застосовувати аплікатори Ляпко і валики з кроком між голками - 3,5-5,8 мм.

Час впливу на шкіру залежить від наявних в конкретному випадку симптомів. При хронічних болях, дратівливості, стані збудження, безсоння рекомендується використовувати аплікатори Ляпко в другій половині дня або перед сном. Тривалість дії для плоского УАЛ - 25-30 хв. і більше.

При загостренні процесу, різких і інтенсивних болях, сонливості, слабкості, зниженні чутливості, у ослаблених хворих і людей похилого віку вплив ефективно в ранкові години і першу половину дня. Тривалість дії плоского пристрою - 10-20 хв.

Важливою умовою успішного лікування і відсутності дискомфортних відчуттів є правильне укладання на УАЛ. При правильному укладанні відносно-дискомфортні відчуття перших п'яти хвилин переходять у відчуття приємного тепла, вібрацій, пульсацій, часто завершуються повноцінним здоровим сном. Щоб правильно укласти аплікатори Ляпко, необхідно найбільш точно змоделювати вигини хребта за допомогою правильно покладених подушок і згорнутих валиками махрових рушників.

При дискомфорті протягом 10 хвилин, аплікатор Ляпко слід прибрати і застосовувати тільки через 5-10 годин або на наступний день. Причинами дискомфортних відчуттів можуть бути: неправильне накладення пристрою, тобто нерівномірність навантаження на голки, сповзання з нього, що супроводжується подряпинами шкіри. Аплікатори Ляпко в процесі використання стикаються з шкірою, не ушкоджуючи її, і не мають контакту з кров'ю.
 

У лікувальних установах після сеансу аплікацій вони повинні піддаватися дезінфекції згідно Стандартів проведення дезінфекції виробів медичного призначення, шляхом їх повного занурення у дезінфікуючий розчин.

Для проведення дезінфекції використовуються нехлоровмісткі дезінфікуючі засоби для виробів з медичної гуми і некорозіностййких металів, дозволені для застосування в лікувальних установах України згідно з методичними вказівками щодо їх використання.

При індивідуальному використанні аплікатор Ляпко не потребує дезінфекції. Гігієнічний догляд за ним передбачає: обробку миючим розчином (шампунь, рідке мило), промивання проточною водою і просушування потоком гарячого повітря (за допомогою фена). При правильному догляді, термін служби аплікатора становить 5-7 років.

Часто задавані питання

Які показання до використання?

Аплікатори Ляпко рекомендуються при різних захворюваннях дітей і дорослих. Вони універсальні. Їх використовують при:
- хворобах нервової системи;
- пошкодженнях опорно-рухового апарату;
- захворюваннях судин і серця;
- захворюваннях органів дихання і травлення;
- при ранніх токсикозах, порушення жіночого циклу, циститах і т.д.
Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Ніколи не стикалася з подібними виробами. Що означають цифри в назві?

Аплікатор, незалежно від виробника має крок голки. Цифри в назві і вказують саме на цю характеристику аплікатора.


Характеристика
Крок голки 5.8
Тип Пласкі
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари