Аплікатор Ляпко коврик великий 7,0 AG


   


Рекомендований для аплікацій на спину, в якості килимка під ноги (положенні стоячи, сидячи лежачи), на нього зручно лягати животом - для профілактики і в комплексній терапії захворювань органів травлення (колітах, дискінезіях, запорах та ін.) І ожиріння (при жирових відкладеннях на животі).

Аплікатор Ляпко «Килимок Великий» також застосовується як профілактичний засіб для зміцнення і збереження здоров'я, що підвищує працездатність, загальний життєвий тонус, нормалізує сон, настрій, обмін речовин.

Висока лікувальна ефективність досягається за рахунок виникаючих у шкірі, на вістрях і між голками, гальванічних струмів і в результаті цього підвищеного мікроелектрофорезу металів у внутрішні середовища організму.

«Килимок Великий» в процесі використання стикаються з шкірою, не ушкоджуючи її, не має контакту з кров'ю. При індивідуальному використанні в дезінфекції спеціальними антибактеріальними засобами не потребує: обробка миючим розчином, промивання проточною водою і просушування потоком гарячого повітря (за допомогою фена). Після сеансу аплікацій (в лікувальних установах) він повинен піддаватися дезінфекції одним з методів, вказаних в ОСТ 42-21-2-85.

При правильному догляді, термін служби аплікаторів Ляпко становить 5 - 7 років.

Часто задавані питання

Чи можливо використовувати аплікатор для дитини 2-х років?

Багато хто говорить, що аплікатори дозволено використовувати практично з народження. Але це не зовсім так. Все залежить від шкірних покривів малюка, чутливості шкіри. Найкращий вік для початку процедур - з 1 року.
Дітям краще починати процедури з валика. Так ви зможете регулювати силу натискання і це не виявиться таким стресом для малюка.
Дана модель підійде для дитини дворічного віку. Якщо ви хочете купити килимок для всієї родини, то це хороший вибір. Якщо ви вибираєте аплікатор тільки для дитини, рекомендуємо розглянути інші моделі з кроком голки 3-5 мм. Зверніть особливу увагу на Пояс "МАЛЮК".

Характеристика
Крок голки 7.0
Тип Пласкі
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари