Аплікатор Ляпко Шанс 6,2 Ag


   


Крок голки - 6,2, розмір - 118х235 мм, кількість голок - 750. Кольори Пристрої аплікаційну Ляпко плоского "Шанс" 6,2 Ag: зелений, синій, блакитний, помаранчевий, червоний (наявність уточнюйте). Призначений для застосування людям з великим шаром підшкірно-жирової клітковини.

Застосовується у пацієнтів з підвищеною чутливістю або малим шаром підшкірно-жирової клітковини, в дитячому віці. Може застосовуватися самостійно або з іншими АУЛ на будь-які зони.

Крок аплікатора підбирається по індивідуальній чутливості шкіри, яка не завжди залежить від віку. Дітям, людям, з підвищеною чутливістю, ніжною шкірою, худорлявою статурою рекомендується застосовувати аплікатори і валики з кроком між голками 3,5-5,0 мм.

Аплікатори Ляпко - це еластичні пластини, валики і пояси, голки яких виготовлені з необхідних для організму металів: цинку, міді, заліза, нікелю і срібла.

Високий лікувально-оздоровчий ефект обумовлений вираженими рефлекторно-механічними, гальвано-електричними властивостями аплікаторів Ляпко. В результаті активізується діяльність нервової, серцево-судинної, кісткової, травної та ін. систем. Особливо виражені захисні (імунологічні) властивості. При відсутності побічних ефектів змушує захисні сили організму «прокинутися» і включитися в активну боротьбу з недугою.

Пристрої аплікаційні Ляпко в процесі використання стикаються з шкірою, не ушкоджуючи її, і не мають контакту з кров'ю. У лікувальних установах після сеансу аплікацій вони повинні піддаватися дезінфекції згідно Стандартів проведення дезінфекції виробів медичного призначення, шляхом їх повного занурення у дезінфікуючий розчин.

Для проведення дезінфекції використовуються дезінфікуючі засоби без хлору для виробів з медичної гуми і металів, дозволені для застосування в лікувальних установах України згідно з методичними вказівками щодо їх використання.

При індивідуальному використанні аплікатор Ляпко не потребує дезінфекції. Гігієнічний догляд за ним передбачає: обробку миючим розчином (шампунь, рідке мило), промивання проточною водою і просушування потоком гарячого повітря (за допомогою фена). При правильному догляді, термін служби аплікатора становить 5 - 7 років.

Застосування плоских аплікаторів - найоптимальніший спосіб, що не вимагає додаткових зусиль від пацієнта і допомоги від інших, надійно і допомагає ефективно усунути біль, зняти втому, а вранці зарядити життєвою енергією на цілий день.

Часто задавані питання

Від сидячої роботи часто болить спина. Який аплікатор мені краще вибрати?
Аплікатор - це порятунок при даному виді роботи. У вас не тільки пропадуть болю в спині, але і нормалізується сон, покращиться стан здоров'я. На превеликий жаль, так просто неможливо сказати, в якому саме відділі відбувається утиск, це може сказати тільки лікар. Тому, ми рекомендуємо звернути увагу на великий килимок Ляпко. Його розміри дозволяють проводити терапію по всій спині. Відстань між голками (крок голки) визначайте в залежності від вашої шкіри і статури.
Маю нормальне статура, але вся спина усипана родимками і є родима пляма. Мені можна застосовувати аплікатори?
Виробник не вказує наявність родимок, як протипоказання. Якщо вони вас не турбують, не болять і не мають пошкоджень, то з упевненістю використовуйте аплікатор.


Характеристика
Крок голки 6.2
Тип пласкі
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари