Медичне ліжко Invacare Medley Ergo SW


   


Invacare Medley Ergo SW- це функціональне медичне ліжко з електричним приводом. Ложе ліжка складається з двох частин, які надійно закріплюються між собою системою подвійного замку при складанні ліжка без допомоги інструментів. Invacare Medley Ergo SW - медичне функціональне чотирьох-секційне ліжко c металевими ламелями, з дерев'яними поручнями, колесами, гусаком. Це забезпечує надійність і безпеку при використанні для пацієнтів з великою вагою (максимальне навантаження 180 кг). Матрацна база ложа представлена поперечними ламелями з металу для забезпечення ортопедичного ефекту. Збільшені розміри матрацного ложа 208х90 см полегшують догляд за пацієнтами високого зросту.


У ліжка Invacare Medley Ergo SW виділяють 4 функціональні секції, які змінюють положення головного краю, а також ножного відділу. За допомогою електродвигунів змінюється також кут нахилу площини всій ліжка на 11 °, а також загальна висота 33 - 73 см (у комплектації ліжка Invacare Medley Ergo Low - 21 - 61 см).

Ліжко комплектується регульованими по висоті дерев'яними поручнями, надліжковою трапецією, колесами з гальмами. Крім стандартного виконання, кожен клієнт може придбати додаткові комплектуючі та аксесуари для індивідуальних потреб, що значно полегшить догляд за важко хворими пацієнтами в стаціонарі і вдома. Сучасні елементи дизайну дозволяють використовувати ліжко в домашніх умовах з урахуванням особливостей інтер'єру і допоможуть створити затишну атмосферу.

Зверніться в сервісний центр в м.Києві, або ж в регіональні представництва і наші фахівці допоможуть Вам підібрати найбільш відповідну комплектацію ліжка.


Особливості та додаткові комплектуючіОсобливості ложа ліжка

Розміри всіх секцій оптимізовані відповідно до вимог по догляду та реабілітації тяжкохворих пацієнтів. Гармонійне функціонування всіх частин ложа перешкоджає тертю і розтягуванню шкіри пацієнта при зміні його положення в ліжку, це мінімізує ризик виникнення пролежнів, а також забезпечує комфорт при перебування в сидячому положенні.


Додаткова комплектація

Medley Ergo SelectЛіжко відрізняється сучасним дизайном і якісною обробкою всіх елементів натуральним буком. Опори ніжок забезпечені системою Rastofix, яка дозволяє виставити кожну ніжку ліжка окремо. Ліжко також може комплектуватися естетичними зйомними чохлами на спинки.Додаткова комплектація

Medley Ergo LowЛіжко відрізняється можливістю регулювання висоти в більшому діапазоні 21см - 61 см і 28 см - 68 см. Це значно полегшує догляд за важко хворими пацієнтами, а також полегшує користування ліжком для людей похилого віку.

Легкість в управлінні

Всі частини ліжка легко регулюються за допомогою пульта, який кріпиться на ліжку. Як сам користувач, так і ті, хто за ним доглядає, можуть змінювати кути нахилу секцій ліжка окремо, а також змінювати висоту всієї площини ліжка в цілому. З метою безпеки пульт може комплектуватися блокуванням.

Транспортування ліжка

Всі частини ліжка складаються легко і компактно. У складеному вигляді ліжко можна без проблем транспортувати. Процес збирання та розбирання ліжка проходить без допомоги додаткових інструментів та займає небагато часу. Ліжко також може додатково комплектуватися транспортувальним пристосуванням для полегшення його перевезення.


Висота ложа ліжка

В ліжках Medley Ergo передбачена можливість спочатку встановити висоту ложка ліжка на одну з двох позицій. Medley Ergo - 33 - 73 см або 40 - 80 см, Medley Ergo Low - 22 - 62 см або 29 - 69 см.Тип ламелей ложа

У медичному ліжку Invacare Medley Ergo SW металеві ламелі йдуть в стандартній комплектації. Незалежно від кількості секцій і типу приводу, кожен покупець має можливість додатково вибрати варіанти ламелів ложа ліжка. Металеві ламелі міцніші і простіші в чищенні, а дерев'яні - гнучкіші, тому роблять поверхню ложа більш ортопедичною.


Висота поручнів

За допомогою подовжувача, висота бічних поручнів може бути збільшена на 15 см.
Поручні

У медичному ліжку Invacare Medley Ergo SW дерев'яні поручні йдуть в стандартній комплектації.

Додатково покупець може вибирати матеріал поручнів - дерево або нержавіюча сталь. Обидва варіанти легко кріпляться до ліжка і прості в експлуатації.
Поручні Scala 2

Поручні Scala 2 виготовлені зі сталі, легко відкидаються і обробляються, вони замовляються додатково. Висоту поручнів вибирає покупець.


Поручні Verso II

Поручні Verso II - це знімні металеві бічні поручні, замовляються додатково.


Дизайн ліжка

Кожен покупець додатково може вибрати дизайн ліжка згідно індівідуальних вимог. Великий асортимент додаткових опцій зробить експлуатацію ліжка в домашніх умовах комфортною та безпечною.

Характеристика
Кількість секцій 3
Колеса є
У ліжку регулюється Секція для голови та секція для ніг
Тип Медичне ліжко з електроприводом
Максимальне навантаження, кг 180 кг
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари