Коригуючі дитячі устілки Еврика 826, Ortofix (Україна)Доступні варіанти

   


Ортопедичні устілки Ortofix Еврика 826 ефективно коригують деформації стопи, що супроводжуються боковими її відхиленнями: варусною або вальгусною деформацією кісток п'ят і середнього відділу стопи. Забезпечують фізіологічно правильну установку стопи. Можуть використовуватися при плоскостопості, вальгусній і плоско-вальгусній установці стопи, в етапному лікуванні клишоногості і т.д.

Особливості:

  • Устілки з вираженою викладкою поздовжнього склепіння, глибокою чашеподібною п'ятою і високими бортиками. Викладення внутрішнього зводу посилена спеціальні-ми ребрами жорсткості. Передній відділ устілки еластичний і не перешкоджає роботі стопи при ходьбі. При використанні в ортопедичного взуття з супінатором, підгонка устілки здійснюється за рахунок сточування на нижній поверхні устілок «ребер жорсткості». При регулярному використанні ортопедичних устілок збільшується функціональна витривалість стопи, ефективно коригується плоскостопість, купіруються болі в нижніх кінцівках і хребті.

Склад:

  • Матеріал верхнього шару - матеріал Мікролайн.
  • Матеріал нижнього шару - матеріал евапласт.

Протипоказання:

  • Фіксовані деформації стопи.
  • Пошкодження шкірних покривів стопи, в тому числі викликані трофічними порушеннями.

Розміри: 12-24 (довжина стопи в см.)

Характеристика
Призначення Варусна або вальгусна установка стоп; При клишоногості (антиварусні); Ступінь плоскостопості 1-2; Для комфорту при ходьбі; Для профілактики; Антивальгусні
Тип Дитячі устілки; Устілки від плоскостопості
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари