Інвалідний візок Action 2 NG Invacare


   


Invacare Action 2 NG - це новий і безсумнівно один з кращих представників серії полегшених колясок Action. Унікальне поєднання надійності, ергономічності і функціональності дозволяє легко адаптувати коляску відповідно до індивідуальних потреб користувача. Маневреність і легкість в управлінні поєднується з міцністю і надійністю в роботі всіх вузлів коляски, що підійде як пасивному, так і активному користувачеві.

Невелика вага коляски досягнута завдяки використанню алюмінієвого сплаву для рами, а також удосконалення всіх опцій коляски, які крім високої функціональності, незначно впливають на загальну вагу візка. Принциповою відмінністю Invacare Action 2 NG є можливість без особливих зусиль самостійно змінювати її параметри. Наприклад, регулюється положення задніх коліс відносно центра ваги, що забезпечує найбільш точну адаптацію. При цьому легко змінюються параметри супутніх вузлів коляски.

Наші фахівці допоможуть Вам вибрати максимально придатний варіант із запропонованих стандартних комплектацій в м.Києві та в регіональних центрах, або ж замовити індивідуальне виконання коляски у виробника.

Особливості та додаткові комплектуючі


Дуже легка

Надійна і в той же час легка коляска Invacare Action 2 NG значно спрощує її експлуатацію, а також транспортування. Вага коляски всього 16,2 кг.


Регулювання положення заднього колеса

Регулюється положення задніх коліс відносно центра ваги, що забезпечує найбільш точну адаптацію.Складна конструкція

Спинка і рама легко складаються для зручного зберігання і транспортування.


Антиперекидання

Для попередження перекидання коляски при пересуванні або підйомі, коляска комплектується антиперекидивачем.

Рукоятка гальма

Складаний важіль гальма легко розміщується на одному рівні з площиною сидіння для зручного переміщення з коляски і в коляску.


Ремінь безпеки

Для максимальної безпеки користувача коляска оснащена ременем безпекиДоступні розміри: 38 см 40,5 см43 см.

Характеристика
Тип Універсальні;Кімнатні
Максимальне навантаження, кг 125 кг
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари