Автоматичний тонометр OMRON M3 Expert з універсальною манжетою та адаптером мережі

  • Omron (Японія)
  • Виробник  Omron (Японія)
  • Наявність:  Є в наявності
  • Модель:  M3 Expert

   Автоматичний тонометр з манжетою на плече OMRON M3 Expert має наступні особливості:


Пам'ять на 100 вимірювань з реєстрацією дати і часу. Артеріальний тиск змінюється протягом доби. OMRON оснастив свої тонометри не тільки пам'яттю достатнього обсягу, а й обов'язковою функцією реєстрації дати і часу кожного виміру.


Індикатор підвищеного тиску. У разі якщо рівень тиску перевищує один або обидва показники (SYS / DIA) щодо норми (135/85 мм рт. Ст.), Індикатор світиться оранжевим кольором.


Новий світловий індикатор правильної фіксації манжети. Тонометр забезпечений індикатором правильної фіксації манжети у вигляді зрозумілої користувачеві графічної піктограми на корпусі приладу. При правильному накладення манжети піктограма буде світитися зеленим кольором, а при неправильному - індикатор загорятися не буде. Форма манжети, її якість, а також правильність її накладення - запорука отримання точного результату вимірювання.


Індикатор аритмії. Якщо під час вимірювання виявлена нерегулярність серцебиття, але результат достовірний, він виводиться на екран разом з індикатором аритмії.


Індикатор руху. Для отримання коректного результату вимірювання, необхідно перебувати в стані спокою і не здійснювати будь-яких рухів. Даний індикатор чутливий до рухів під час вимірювання, і при їх наявності сигналізує про те, що вимір слід повторити, для отримання більш точного результату.


Функція усереднення 3-х вимірів за останні 10 хвилин. Рівень АТ ніколи не буває однаковим. Для отримання об'єктивної величини АТ лікарі рекомендують брати середнє значення 3-х послідовних вимірювань, проведених з інтервалами в 2-3 хвилини. Сучасні моделі тонометрів OMRON мають автоматичну функцію розрахунку середнього значення тиску і пульсу на підставі результатів 3-х останніх вимірювань за 10 хвилин.


Завдяки наявності адаптера мережі в комплекті, можна не турбуватися про заміну елементів живлення, а робити виміри безпосередньо від мережі.


Універсальна віялоподібна манжета 22-42 см (підходить для середньої і великої руки). Точність вимірювання на 30-40% залежить від якості манжети і від того, чи відповідає вона розміром руки (плеча). Віялоподібна манжета (Fan-Shaped) - це манжета, форма якої нагадує віяло. Людська рука має конічну форму (довжина кола верхньої частини плеча більше, ніж нижній). Коли використовується звичайна манжета, біля ліктя неминуче утвориться порожній простір, а у верхній частині плеча манжета щільно прилягає до руки. При подачі повітря в манжету тиск розподіляється нерівномірно, і артерія пережимається в не повному обсязі. Для отримання точних результатів необхідно, щоб ділянку артерії, яку перетискає манжета, було повністю перекрито.


Для досягнення цієї мети OMRON використовує манжети особливої віялоподібної форми (Fan-shaped), яка забезпечує рівномірний розподіл тиску на всій ділянці артерії, що знаходиться під манжетою. Це є запорукою точного результату і зводить до мінімуму больові відчуття від здавлювання руки манжетою.


У комплект приладу входить: електронний блок, манжета компресійна 22-42 см, керівництво по експлуатації, чохол для зберігання, комплект елементів живлення, мережевий адаптер, журнал для запису артеріального тиску, гарантійний талон.

Часто задавані питання

Рука дуже повна. Яку манжету краще купити?

Якщо обсяг плеча більше 42 см, купіть велику манжету. Універсальна розрахована на розмір від 22 до 42 см включно.

Потрібен прилад, щоб міряти тиск двом літнім людям, причому один з них з аритмією. OMRON M3 Expert підійде?

Даний тонометр показує аритмію, але в ньому немає поділу пам'яті на двох.

Як працює звуковий індикатор на тонометрі?

Сигнали лунають в такт пульсу при вимірюванні тиску. Звук при бажанні можна відключити.

Кожен раз після вимкнення тонометра збивається час і число. В результаті не виходить вести календар вимірів.

Щоб результати вимірів зберігалися в пам'яті, потрібно постійно користуватися батарейками, не виймаючи їх.

Хто виробник - Китай чи Японія?

Фірма Omron зареєстрована в Японії, але збірка відбувається на заводах в Китаї.
Характеристика
Пам'ять 100 вимірювань
Розмір манжети Універсальна/велика (22-42 см)
Тип Тонометр автоматичний на плече
Гарантія 5 років
Додаткові функції Автовідключення; Визначення аритмії; Усереднення результатів АТ; Дата і час; Індикатор руху
Комплектація Адаптер мережі (електромережа); Елементи живлення (батарейки)
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари