Автоматичний тонометр OMRON M3 Comfort з манжетою Intelli Wrap, Японія

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
  • Omron (Японія)
  • Виробник  Omron (Японія)
  • Наявність:  Є в наявності
  • Модель:  M3 Comfort

   


Нова унікальна манжета Intelli Wrap - це:

  • Велика площа вимірювання (360 градусів) - немає «сліпої зони» для вимірювання, вимір проводиться по всій поверхні плеча;
  • Комфорт у використанні - завдяки жорсткому каркасу манжета легко одягається на плечі за допомогою однієї руки;
  • Універсальність - завдяки розміру 22-42 см манжета підходить людям із середнім і збільшеним розміром плеча.

Автоматичний тонометр з манжетою на плече  M 3 Comfort (HEM -7134- E)  має такі особливості:

Технологія інтелектуального управління Intellisense управляє процесом вимірювання подібно до лікаря, враховуючи індивідуальні особливості кожного користувача, що дозволяє провести вимірювання максимально комфортно і швидко. Прилад вимірює артеріальний тиск двічі під час одного виміру (коли повітря накачується в манжету і коли виходить з неї), що є запорукою беззастережної точності навіть при порушеннях ритму серця (аритмії).

Пам'ять на 60 вимірювань з реєстрацією дати і часу + гостьовий режим. Артеріальний тиск змінюється протягом доби. OMRON оснастив свої тонометри не тільки пам'яттю достатнього обсягу, а й обов'язковою функцією реєстрації дати і часу кожного виміру. Модель призначена для моніторингу і контролю артеріального тиску двома користувачами. Дані зберігаються в двох окремих осередках, і кожен користувач в будь-який момент може переглянути свої показники артеріального тиску.

Індикатор підвищеного тиску. У разі, якщо рівень тиску перевищує один або обидва показники (SYS / DIA) щодо норми (135/85 мм рт. Ст.), Індикатор світиться оранжевим кольором.

Функція усереднення 3-х вимірів за останні 10 хвилин. Рівень АТ ніколи не буває однаковим. Для отримання об'єктивної величини АТ лікарі рекомендують брати середнє значення 3-х послідовних вимірювань, проведених з інтервалами в 2-3 хвилини. Сучасні моделі тонометрів OMRON мають автоматичну функцію розрахунку середнього значення тиску і пульсу на підставі результатів 3-х останніх вимірювань за 10 хвилин.

Новий світловий індикатор правильної фіксації манжети. Тонометр забезпечений індикатором правильної фіксації манжети у вигляді зрозумілою користувачеві графічної піктограми на корпусі приладу. При правильному накладення манжети піктограма буде світитися зеленим кольором, а при неправильному - індикатор загорятися не буде. Форма манжети, її якість, а також правильність її накладення - запорука отримання точного результату вимірювання.

Індикатор руху. Для отримання коректного результату вимірювання, необхідно знаходиться в стані спокою і не здійснювати будь-яких рухів. Даний індикатор чутливий до руху під час вимірювання і сигналізує про те, що вимір слід повторити для отримання більш точного результату.

Гарантія 5 років

Комплектація: Електронний блок, манжета компресорна (каркасна, 22-42 см), керівництво по експлуатації, чохол для зберігання приладу, комплект елементів живлення (4 елементи живлення типу "ААА"), гарантійний талон, щоденник для запису показників артеріального тиску.

Часто задавані питання

Цікавить модель для хворих з аритмією.

Підійдуть Omron M3 Expert або M3 Comfort.

В описі сказано, що прилад може працювати від мережі. Адаптер відсутній в коробці. Неповна комплектація?

Даний прилад дійсно розрахований на роботу не тільки від батарейок, а й від мережі. Обладнано роз'ємом. Але до даної моделі адаптер не постачається. Його потрібно докуповувати за окрему плату.

Країна виробник?

Збірка на заводах в Китаї.

Підходить для дітей?

Так, але все залежить від обсягу плеча дитини. Він повинен бути не менше 20 см. OMRON M3 Comfort сумісний і з дитячою (педіатричної) манжетою 17-22 см.

Порівняла заміряли на OMRON M3 Comfort тиск з показниками механічного тонометра. Є невеликі відхилення. Дозвольте сумніви - наскільки можна довіряти приладу?

Відхилення в 2-3 одиниці - норма. На похибку впливає безліч факторів.

Характеристика
Пам'ять 60 вимірювань
Розмір манжети Універсальна/велика (22-42 см)
Тип Тонометр автоматичний на плече
Гарантія 5 років
Додаткові функції Автовідключення; Визначення аритмії; Усереднення результатів АТ; Дата і час; Індикатор руху
Комплектація Елементи живлення (батарейки);
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари