Прилад для мікродермабразії Beurer FC 100
-
- Виробник: Beurer (Німеччина)
- Наявність: Є в наявності
- Модель: 12779
- Бонусні бали: 594.95
11899 грн.
Прилад для мікродермабразії Beurer FC 100 - унікальний прилад з технологією мікродермабразії для очищення обличчя, адаптований під домашні умови, дозволяє проводити салонні процедури в зручний для Вас час;
Процедура м'яка та безболісна, додатково проводитиметься корисний вакуумний масаж обличчя;
Основні характеристики:
- Професійний пілінг обличчя в домашніх умовах
- Подвійний ефект - пілінг з делікатним омолодженням і відлущуванням ороговілих клітин і активний вакуумний масаж, що стимулює циркуляцію і клітинне оновлення
- П'ять рівнів інтенсивності для індивідуальної настройки з урахуванням типу шкіри
- Кнопка відкривання з підсвічуванням
- Контрольна лампа
- Три високоякісних насадки з сапфіровим покриттям - м'яка, жорстка і точкова - для розгладження і ефективного пілінгу
- У комплект входять 20 змінних фільтрів
- Вбудоване дзеркальце
- Прилад працює від електричної мережі
Комплектація:
- Базова станція приладу по догляду за шкірою обличчя FC 100;
- Пристрій для насадок;
- Прецизійна насадка;
- Груба насадка;
- Велика насадка;
- 20 x одноразових фільтрів;
- Мережевий адаптер;
- Інструкція із застосування.
Технічні характеристики:
- Кількість режимів швидкості: 5
- Потужність:7,2 Вт
- Функція: Пілінг / вакуумний масаж
- Світлова індикація режиму роботи: Так
- Живлення: Від мережі
- Насадки: 3
- Підключається до смартфону: Ні
- Технологія іонізації: Ні
- Вага приладу (кг): 0,869
- Розмір приладу (ВхШхГ) (см): 21,5 x 8,8 см
Гарантія: 12 місяців
Виробник: Beurer (Німеччина)
| Характеристика | |
| Тип | Прилад по догляду за шкірою |
| Призначення | Для обличчя |
| Функція | Пілінг; вакуумний масаж |
| Потужність | 7,2 Вт |
| Живлення | Від електричної мережі |
| Матеріал | Хром |
| Кількість режимів | 5 |
| Особливості | Вбудоване дзеркало |
| Насадки | 3 ( Прецизійна насадка; Груба насадка; Велика насадка) |
| Вага | 0,869 кг |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 10,5 х 33,5 х 24,8 см |
| Комплектація | 20 одноразових фільтрів в комплекті |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Німеччина |




































