Устілка амортизуюча Lucky Step LS12
-
- Виробник: Lucky Step (Україна)
- Наявність: Є в наявності
- Модель: 12715
- Бонусні бали: 45
Устілка амортизуюча Lucky Step LS12
Пружна силіконова устілка захистить стопи від втоми та печіння, зніме навантаження з суглобів ніг і хребта й надасть відчуття легкості й невагомості.
Еластична устілка з двох видів силікону різної пружності (товщий і м’якший кольоровий силікон в області п’ятки, тонший і більш щільний прозорий — у передній частині) відмінно підтримує стопу. Рельєфна поверхня у передній частині не дозволяє устілці зміщуватись і забезпечує масаж переднього відділу стопи. Устілку потрібно відрегулювати відповідно до розміру свого взуття, на ній нанесені лінії, за якими передню частину устілки можна обрізати за необхідності.
Особливості:
- Гіпоалергенний м’який медичний гель двох видів
- Висока зносостійкість
- Масажний ефект
Дія:
Перерозподіляє й частково перебирає на себе поштовхове навантаження, що виникає під час крокування. Виконує функцію амортизації й захищає суглоби нижніх кінцівок і хребта. Запобігає загрубінню шкіри стоп, виникненню на ній мозолів і тріщин. Зменшує біль, відчуття дискомфорту й печіння у стопах під час тривалих прогулянок чи стояння, продовжує період активності без утоми.
- Зменшує ударне навантаження на стопу.
- Усуває біль і дискомфорт у ногах.
- Підтримує склепіння стопи.
Показання:
- Необхідність профілактики плоскостопості;
- Тріщини шкіри підошов;
- П’яткова шпора;
- Синдром діабетичної стопи початкової стадії.
Таблиця розмірів:
| Розмір виробу | Розмір взуття |
| 1 (S) | 34-36 |
| 2 (M) | 37-39 |
| 3 (L) | 40-42 |
Виробник: Lucky Step (Україна)
| Характеристика | |
| Тип | Устілки |
| Категорія | Для дорослих |
| Призначення | Тріщини шкіри підошов; П’яткова шпора; Синдром діабетичної стопи |
| Матеріал | Медичний гель |
| Розмір | S-L |
| Особливості | Рельєфна поверхня у передній частині не дозволяє устілці зміщуватись і забезпечує масаж переднього відділу стопи |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Україна |









