Ортопедична подушка від хропіння Qmed Anti Snoring Pillow

 • Qmed (Польща)
 • Виробник  Qmed (Польща)
 • Наявність:  Є в наявності
 • Модель:  Anti Snoring Pillow

   


Ортопедична подушка Anti Snoring:

 • запобігає хропінню
 • має двосторонню масажну поверхню
 • ідеально підходить для сну на боці і на спині.

Це унікальна подушка від хропіння. Її форма призначена для підтримки голови і шиї під час сну в положенні, яке зменшує закупорку дихальних каналів і забезпечує більш легке і спокійне дихання. Центральна частина подушки нижча і тонша, ніж бічні частини, щоб забезпечити правильне положення для сну, коли голова і хребет знаходяться на одній лінії, незалежно від положення для сну.

Виготовлена з «піни з ефектом пам'яті», яка адаптується до форми тіла у відповідь на тепло і тиск. Піна повільно повертається до своєї форми і рівномірно розподіляє вагу тіла, забезпечуючи комфортний сон. Подушка зручна для алергіків, оскільки піна з ефектом пам'яті не сприяє розвитку кліщів.

Подушка має двосторонню профільовану масажну поверхню у вигляді вафлі або ребра, форма якої додатково підтримує правильну циркуляцію повітря.

Qmed Anti Snoring Pillow - це медичний виріб, створений з використанням легких і міцних матеріалів, розроблений на основі сучасних дизайнерських рішень. Піна з ефектом пам'яті під впливом тепла тіла ідеально адаптується до своєї форми, збільшуючи таким чином опорну поверхню.

Створені ідеальні умови для розвантаження м'язово-зв'язкових і суглобових структур шийного відділу хребта, який також стабілізується. Крім фізіотерапевтичних і фізичних навантажень, подушка є визнаним основним засобом впливу на здоров'я при дисфункції шийного відділу хребта.

Показання:

 1. знеболювання шийного відділу хребта
 2. профілактика м'язової напруги і дископатії в шийному відділі
 3. протидія недосипанню, що приводить до захворювань серцево-судинної системи, ослаблення імунітету, пригніченого настрою
 4. підтримка реабілітації хребта та м'язів шийного відділу
 5. забезпечення достатнього тривалого і ефективного сну
 6. рекомендації по розвантаженню шийних хребців з метою збереження природної кривизни хребта.

Протипоказання

Люди з серйозними захворюваннями шийного відділу хребта або стійкими поразками повинні проконсультуватися з лікарем або фізіотерапевтом перед першим використанням.

Догляд:

Піну з ефектом пам'яті не можна прати. Зовнішня наволочка знімна, її можна прати при температурі до 30°C / 86°F. Через способи транспортування подушка після вилучення з упаковки може мати «заводський запах». Щоб він зник, досить провітрити подушку перед першим використанням.

Склад:

 • Подушка: піна Memory Foam
 • Наволочка: м'яка вельветова тканина
 • Внутрішнє покриття: 100% поліестер
 • Розміри: 57x36x11,5 см
 • Щільність: 55 кг / м3 (м'яка)

Виробник - Польща.

Характеристика
Вік Для дорослих;Для дітей
Матеріал Поліуретанова піна
Призначення Для сну
Тип Ортопедичні подушки
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари