Ортез колінного суглоба з бічною стабілізацією Oneplus арт. OPL480Доступні варіанти

   


Наколінник Oneplus спеціально розроблений для людей з підвищеною вагою і великим обхватом ніг. З допомогою рознімної конструкції ідеально адаптується до будь-якої форми ноги, навіть при великій різниці в обсязі між стегном і гомілкою.

Наколінник підходить для різних стадій реабілітації і має два види бічних вставок, які легко змінюються. Для жорсткої підтримки бічну стабілізацію суглоба виконують металеві вставки з поліцентричними шарнірами зі спеціального сплаву, який є стійким до сильних механічних ударів. При напівжорсткій фіксації - бічну стабілізацію виконують гнучкі спіральні вставки.

Наколінник виконаний з тришарового матеріалу 3-ТЕХ  -  лайкра і піна забезпечують еластичність, повітропроникність, тривале збереження властивостей і форми навіть після багаторазового прання, а бавовняне внутрішнє покриття, яке швидко поглинає в себе вологу, гарантує і підтримує комфортний мікроклімат. Усередині наколінника зверху і знизу розташовані спеціальні силіконові вставки, вони запобігають зісковзування вироба з ноги. Шар тканини в підколінній області більш тонкий, для зручності при ходьбі.

Наколінник має чотири знімних щільних ременя з застібками MicroVelcro для ідеальної фіксації і рівномірної компресії. А для надійної фіксації колінної чашечки - широке кільце з техногелю.

Призначення:

- Пошкодження бічних зв'язок і меніска колінного суглоба

- Перед- і післяопераційний період при травмах колінного суглоба

- Дегенеративно-дистрофічні процеси і запальні процеси колінного суглоба

- З метою профілактики та попередження рецидивів травм колінного суглоба

- У складі комплексної консервативної терапії

Висота ортеза - 30 см.

Матеріал - 3-ТЕХ (лайкра, піна, бавовна)

Колір чорний

Розмір 1 2 3
см
49-58 58-69 69-82
Характеристика
Призначення Фіксатори коліна; Фіксуючі наколінники; Наколінники при артриті
Ступінь фіксації Жорстка; Напівжорстка
Тип Наколінники
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари