Бандаж підтримуючий зігріваючий з вовни Торос-Груп, ТИП 210Доступні варіанти

   


Бандаж надає зігрівальну дію – безпосередньо на рецептори шкіри є вплив волокон, що прискорює регенераційні процеси в ділянці попереку, а також знімає больові відчуття. Також бандаж надає електростатичну дію, що добре впливає на організм і надає сильний оздоровчий ефект.

Вовняні волокна здійснюють мікромасаж, що призводить до посилення мікроциркуляції крові, у такий спосіб створено й масажну дію. Вовна поглинає до 33% вологи та добре її випаровує, сама вовна при цьому залишається абсолютно сухою. Прогрівання сухим теплом ефективно лікує радикуліти, лімфаденіт, а також здатне заспокоїти ревматичні болі в суглобах.

Застосування:

Бандаж підтримувальний вовняний треба надягати безпосередньо на голе тіло або на бавовняну білизну. Зручний під час щоденного носіння, тому що не створює дискомфорту й непомітний під одягом.

Протипоказання: місцеві захворювання шкіри.

Показання до застосування:

Бандажі підтримувальні вовняні призначено для прогрівання ділянки попереку, зняття болів, спричинених радикулітом, а також ревматизмами й іншими нервово-запальними процесами. Рекомендують для використання в зимову пору року, оскільки прекрасно прогріває внутрішні органи.

Особливості:

  • можливість носіння безпосередньо на тіло або на бавовняну тканину
  • має лікувальний, масажний і підтримувальний ефект

Склад:

  1. Латекс - 27%
  2. Полієфір - 73%
  3. Внутрішній слой - 100% вовна

Таблиця розмірів:

РозмірОбхват талії, см
171-80
281-90
391-100
4101-110
5111-120

Характеристика
Ступінь фіксації Легка
Тип Попереково-крижові
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари