Автоматичний тонометр на зап'ястя OMRON RS7 Intelli IT (HEM-6232T-E)

 • Omron (Японія)
 • Виробник  Omron (Японія)
 • Наявність:  Є в наявності
 • Модель:  RS7 Intelli IT

   


OMRON (Японія) визнаний найкращим у світі виробником широкого асортимента робототехніки, електроніки, мікросистем, що використовуються в космічній промисловості, а також медичної техніки. Тонометри OMRON становлять понад 50% світових продажів електронних тонометрів і є еталоном якості та комфорту. Надійність і точність медичної техніки OMRON підтверджена відповідно до Європейської директиви з медичного обладнання 93/42/ЕСС (MDD) — CE 0197 і Міжнародними протоколами клінічних випробувань: AAMI, BHS, IP, ESH.

Автоматичний тонометр із манжетою на зап'ястку OMRON RS7 Intelli IT (НЕМ-6232T-E) має такі особливості:

 1. Технологія інтелектуального керування Intellisense
 2. Бездекомпресійний метод — запорука прискореного виміру, відбувається на стадії нагнітання повітря в манжету.
 3. Пам'ять на 100 вимірювань для двох користувачів із реєстрацією дати та часу.Артеріальний тиск змінюється упродовж доби. OMRON обладнав свої тонометри не тільки пам'яттю достатнього обсягу, а й обов'язковою функцією реєстрації дати та часу кожного вимірювання. Модель призначено для моніторингу та контролю артеріального тиску двома користувачами. Дані зберігаються у двох окремих осередках, і кожен користувач у будь-який момент може переглянути свої показники артеріального тиску.
 4. Індикатор позиціонування. Дає змогу визначити, чи перебуває прилад у правильному положенні щодо серця. Індикатор з'являється, коли під час проведення вимірювання ваш прилад перебуває в правильному положенні щодо серця. Якщо прилад перебуває вище або нижче щодо серця, над індикатором «сердечка» з'являється знак положення, який допомагає правильно розмістити прилад.
 5. Індикатор аритмії. Якщо під час вимірювання виявлена нерегулярність серцебиття, але результат реалістичний, він виводиться на екран разом з індикатором аритмії.
 6. Індикатор правильної фіксації манжети (ОК). З'являється у разі правильного закріплення манжети на зап'ястку під час вимірювання.
 7. Індикатор надмірно вільної фіксації манжети. З'являється під час вимірювання у разі неправильного закріплення манжети на зап'ястку.
 8. Індикатор руху. Для отримання коректного результату вимірювання, потрібно перебувати в стані спокою й не рухатися. Цей індикатор чутливий до рухів під час вимірювання, і в разі їхньої наявності сигналізує про те, що вимірювання треба повторити, для отримання більш точного результату.
 9. Ергономічна манжета для охоплення зап'ястка (13,5-21,5 см) забезпечує природне розташування приладу на руці, що сприяє максимально точному результату.
 10. Функція усереднення 3 вимірів за останні 10 хвилин. Рівень АТ ніколи не буває однаковим. Для отримання об'єктивної величини АТ лікарі рекомендують брати середнє значення 3 послідовних вимірювань, проведених з інтервалами у 2-3 хвилини. Сучасні моделі тонометрів OMRON мають автоматичну функцію розрахунку середнього значення тиску та пульсу на підставі результатів 3 останніх вимірювань за 10 хвилин.
 11. Індикатор високого артеріального тиску в тонометрах OMRON інформує користувача про стан АТ щодо норм міжнародних протоколів BHS і стандартів ВООЗ. Тонометри OMRON орієнтовано не на норми тиску в кабінеті лікаря (140/90), а на критерії, призначені для домашніх вимірювань (135/85). Значення, отримані в домашніх умовах, зазвичай нижчі за ті, що отримані в кабінеті лікаря (тому що немає ефекту «білого халата»).
 12. Ранкове середнє значення ранкових показників (ранкова гіпертензія). Люди, для яких характерний підвищений артеріальний тиск ранньою порою, здебільшого схильні до ризику інфарктів та інсультів. В межах концепції з боротьби із "ранковою гіпертензією", спеціально для контролю артеріального тиску в домашніх умовах, OMRON (за рекомендацією лікарів Всесвітньої Ліги гіпертонії) обладнав цю модель тонометра функцією, з можливістю перегляду середніх «ранкових» показників (з 4:00 до 9:59). На дисплеї зображаються середні щотижневі ранкові значення вимірювань, зроблених за чотири тижні. Під час перегляду даних може з'явитися індикатор високого ранкового артеріального тиску, сигналізує, коли середнє щотижневе значення ранкового АТ перевищує 135/85 мм рт.ст.
 13. Можливість під'єднання до мобільного телефона через застосунок OMRON CONNECT. Ваш щоденник вимірювань тепер у вашому мобільному телефоні! Через застосунок OMRON CONNECT, який можна безкоштовно завантажити для Android (Play Market) і iOS (App Store) ви можете переносити та зберігати свої показники АТ прямо на Ваш мобільний телефон. Для отримання докладніших відомостей і перегляду списку сумісних смартфонів відвідайте веб-сайт www.omronconnect.com
 14. Великий дисплей, який дасть змогу чітко бачити результати (на дисплеї великі цифри)

Технічні характеристики:

МодельRS7 Intelli IT (HEM-622T-E)
Діапазон вимірювання артеріального тиску0 - 299 мм.рт.ст
Точність вимірювань артеріального тиску3 мм.рт.ст
Діапазон вимірювань пульсу40-180 ударів/хв
Точність вимірювань пульсу5 % від значення
Класифікація за нормами ВООЗЄ
Розмір манжети13,5 - 21,5

Характеристика
Пам'ять 2 х 100 вимірювань
Розмір манжети 13,5 - 21,5 см
Гарантія 5 років
Додаткові функції Дата і час; Визначення аритмії; Індикатор правильної фіксації манжети; Усереднення результатів АТ; Індикатор руху;Індикатор заряду батарей;Пам'ять для 2-х користувачів;Автовідключення
Комплектація Елементи живлення (батарейки)
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари