Апарат дарсонваль Корона 02 (3 електрода), Україна


   


Прилад для місцевої дарсонвалізації - універсальний домашній помічник.

Унікальні можливості виробу допоможуть з легкістю вирішити безліч дерматологічних проблем шкіри, посилить ефект лікування стоматологічних, неврологічних, хірургічних, судинних та інших захворювань. "Корона" використовується в лікувально-профілактичних організаціях, косметологічних центрах, спортивній медицині. Завдяки простоті, доступності та зручності апарат незамінний для застосування в домашніх умовах. Коронний розряд, який відбувається між електродом і поверхнею шкіри розвивається як в повітряному проміжку, так і в глибинах біологічних тканин. Різний діапазон електромагнітних випромінювань виникає в глибині тканин прискорюючи обмін речовин, приводячи в норму вегетативну нервову систему, ендокринні залози, тканинне дихання, сприяють зникненню сольових відкладень в суглобах, а також відновлення пошкоджених тканин.

Принцип лікувальної дії дарсонвалю

Між робочою поверхнею електрода і шкірою людини виникає коронний електричний розряд. Він продукує електромагнітні коливання широкого діапазону. Ці коливання проникають в поверхневі тканини і слизові оболонки, впливають на волосяний покрив.

Переваги дарсонвалю Корона - 02

  • Якість, перевірена практикою і часом
  • Дарсонваль Корона - 02 - це класика дарсонвалізації і легенда фізіотерапії. На основі саме цього дарсонвалю розробляються інноваційні моделі
  • Компактна ручка.
  • Ручка апарату Корона - 02 надійно фіксує електрод. Фіксація досягається завдяки глибокому зануренню насадки в пластиковий блок. Форма ручки створена з урахуванням анатомічних особливостей долоні, яка буде її стискати. Зручна в зверненні, така ручка перетворить кожну процедуру в приємно проведений час.

Технічні характеристики:

Частота заповнення імпульсів 110 кГц
Амплітуда вихідного напруги min 8 kB, max 16-25 kB
живлення від мережі
частота 50 Гц
Частота проходження пачок імпульсів 100 +/- 10 Гц
кількість електродів 3 шт
Гарантія 12 місяців
Виробник ДП Новатор (Україна)


Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари