Матрац протипролежневий пористий Orthoforma


   


Пористий ортопедичний матрац Orthoforma розроблений італійськими фахівцями спеціально для лежачих пацієнтів, щоб уникнути появи пролежнів. Характерні рубці на шкірі з'являються через постійне нерухоме або малорухливе положення тіла, в результаті чого тканини постійно здавлені, а кровообіг порушено. До проблеми, що виникає через низьку фізичну активність і зниження імунітету приєднуються інфекційні захворювання, такі як оперізуючий лишай та ін.

Принцип дії

Масажна поверхню "Orthoforma" виконана з гіпоалергенного полівінілхлориду, у вигляді структури з осередками повітря. Повітря в них нагнітається компресором по черзі в шаховому порядку, тим самим масажуючи м'які тканини. В результаті покращується кровообіг і відбувається профілактика трофічних порушень. Також знімається навантаження з хребта, що покращує загальний стан пацієнта.

Даний матрац використовується в комплексному лікуванні хребта, переломів, при остеохондрозі, спондилопатії, спондильозі та опіковій хворобі. Рекомендований для профілактики появи пролежнів і також їх лікування в початковій стадії.

Споживча потужність компресора - 5 Вт.

Шум під час роботи - до 25 дб.

Ідеально підходить для лікування і профілактики пролежнів 1-2 ступеня.

Характеристика
Призначення матраца 1-2 ступінь пролежнів; Профілактика пролежнів
Тип Пористий матрац
Максимальне навантаження, кг 136 кг
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари