Ортопедичні товари для дітейБандаж дитячий на колінний суглоб з металевими шарнірами Т-8532

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ реабілітація після ушкодження хрестоподібних зв'язок колінного суглоба; реабілітація після гіпсової іммобілізації та оперативних втручань; в комплексному лікуван..

1259 грн.

Бандаж дитячий на променезап'ястковий суглоб з фіксацією першого пальця Т-8330

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ: реабілітація після метафізарних переломів і остеоепіфізеолозів в нижній третині передпліччя, переломів човноподібної і першої п'ясткової кісток; удари, ушкодженн..

593 грн.

Бандаж для колінного суглоба роз'ємний, неопреновий, дитячий ТИП 515-0

Бандаж для колінного суглоба виготовлено з неопрену преміум-класу, тому він має помірну фіксацію та водночас не обмежує природної рухливості суглоба. Продуманий дизайн дитячого бандажа із зас..

516 грн.

Бандаж на шийний відділ хребта ТВ-000 ( «Expert»)

коміри Шанца для новонароджених виготовлені з пінополіуретану забезпечені контактною стрічкою (застібка «Велкро») основний і додатковий знімний чохли виготовлені з бавовни, приємні до тіла..

152 грн.

Бандаж Стремена Павлика Aurafix 760 для стегнових суглобів

Дитячий бандаж Стремена Павлика Aurafix 760 здатний забезпечити безпеку руху пошкодженого тазостегнового суглоба. Бандаж фіксує кінцівки у фізіологічно правильному положенні, зберігає необхід..

1120 грн.

Бандаж Стремена Павлика для стегнових суглобів Торос Груп, ТИП 450

Надає помірну фіксацію стегна в положенні згинання і відведення. Показання для викоростання:Вроджений вивих стегна і підвивих у дітей у віці до півтора року. Дисплазія кульшового суглоба...

827 грн.

Бандаж фіксуючий на тазостегновий суглоб (стремена Павлика) Т-8404

бандаж стремена Павлика оптимальний для фіксації стегна в функціонально вигідному положенні до повного розвитку тазостегнового суглоба колір білий ФУНКЦІЇ: фіксація стегон в положенні зги..

831 грн.

Бандаж фіксуючий на тазостегновий суглоб (шина Фрейка) Т-8402

шина (подушка) Фрейка комплектується двома знімними чохлами ФУНКЦІЇ: фіксація стегон в положенні відведення і згинання під кутом більшим або рівним 90 ° правильне формування вертлюжної за..

558 грн.

Дитяча ортопедична устілка СТ-186, Трівес (Росія)

Функції: корекція вираженої плоско-вальгусної деформації стоп у дітей корекція поздовжнього склепіння стопи стабілізація п'яткової кістки за рахунок високих бортів виробу та поглибленого проф..

434 грн.