Ортопедична подушка для подорожей Qmed Travelling Pillow

  • Qmed (Польща)
  • Виробник  Qmed (Польща)
  • Наявність:  Є в наявності
  • Модель:  Travelling Pillow

   


Туристична (дорожня) подушка Qmed Travelling Pillow

Профільована подушка Qmed Travelling Pillow забезпечує стабілізацію шийного відділу хребта при збереженні його фізіологічної кривизни і розслабляє кістки, суглоби, зв'язки і м'язи.

Подушка рекомендована медичними фахівцями дітям старше 3 років і дорослим в умовах перевантаження шийного відділу хребта, пов'язаним з надмірним напруженням шийних м'язів, при нестабільності шийних хребців, дегенеративному захворюванні хребта, як профілактика перевантажень і структурних змін.

Ідеально підходить для тривалих подорожей на машині, літаку чи поїзді. Використання подушки значно покращує комфорт життя, забезпечуючи розслаблення шиї і м'язів шиї, фізіологічне положення шийного відділу хребта і, таким чином, здоровий і безпечний відпочинок.

Подушка виготовлена ​​з в'язкопружного пінополіуретану, який завдяки своїм властивостям реагує на температуру і вагу тіла, ідеально адаптуючись до природного вигину шиї. Хребту, який довгий час був перевантажений через неправильне положення, потрібен час, щоб адаптуватися до нового фізіологічного положення.

Показання:

  • рельєф шийних хребців
  • легкі болі в області попереково-крижової області, пов'язані з недостатнім підтриманням фігури в сидячому положенні
  • корекція плечового пояса.

Догляд: піну з ефектом пам'яті не можна прати. Зовнішня наволочка знімна, її можна прати при температурі до 30°C / 86°F. Через способи транспортування подушка після вилучення з упаковки може мати «заводський запах». Щоб він зник, досить провітрити подушку перед першим використанням.

Склад:

Подушка: в'язкоеластичний пінополіуретан.

Наволочка: м'яка велюрова тканина

Розміри: 30x30x9 см.

Щільність: 55 кг / м3

Виробник - Польща. 

Характеристика
Вік Для дорослих;Для дітей
Матеріал Високоеластична піна
Призначення Для поїздок
Тип Ортопедичні подушки
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари